تجاوز گروهی به دختر ۱۶ ساله و قتل وی در خانه شیطان + عکس متجاوزان و دختر جوان

تجاوز گروهی به دختر ۱۶ ساله و قتل وی :دختر ۲۰ ساله، دوست ۱۶ ساله اش را در خانه فساد به مردان شیطان صفت سپرد ! با ما در ادامه خبر همراه شوید.

تجاوز گروهی به دختر 16 ساله

 پلیس فلوریدا توانست یکی از اعضای باند متجاوزان را دستگیر کند.

طبق گزارش پلیس، زن جوان که سال ها در یک باند متجاوزان عضو بود بالاخره در دام پلیس گرفتار شد.

وی که سال ۲۰۱۳ با کمک هم دستانش دختر ۱۶ ساله ای را دزدیده و به قتل رسانده بود و از آن زمان تاکنون زندگی پنهانی داشت تا اینکه پلیس رد وی را پیدا کرد و او دستگیر شد.

به گفته های افسرپرونده، متهم به همراه هم دستانش، قربانی را مورد تجاوز قرار دادند و بعد از به قتل رساندن و جسدش را دریاچه ای رها کرده بودند.

ماموران پلیس که توسط محیط بانان آن منطقه متوجه وجود جسد دخترجوانی شدند با تحقیقات و پیگیری هویت او را شناسایی کردند و بعد از این که آزمایشات پزشکی قانونی آثار از تجاوز پیدا کرد با DNA هویت دو متهم مرد فاش شد.

پلیس پس از تعقیب و گریز توانست پس از دستگیر دو پسر جوان یکی از اعضای باند را که دختری ۲۰ ساله بود را هم دستگیر کند.

وی ابتدا در بازجویی ها حاضر به لو دادن هم دستانش نبود اما با تلاش ماموران وی مجبور به اعتراف و آشکار کردن هویت هم دستانش شد.

او به افسرپرونده گفت: هدفشان تجاوز و قتل دختر نوجوان بوده و تاکنون تعداد زیادی دختر را مورد آزار قرار داده اند. وی همچنین گفت که با قربانی در یک مهمان دوست شده بود. در حال حاضر پلیس در حال پیگیری و تعقیب اعضای دیگر این باند است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *