آیا خبر به کما رفتن محسن چاووشی صحت دارد؟

درد و دل محسن چاوشی با هواداران

درد و دل محسن چاوشی با هواداران :محسن چاوشی، خواننده پرطرفدار کشورمان، پستی را در اینستاگرام خود منتشر و در آن چند کلامی با طرفدارانش درد و دل کرده است. او همچنین در پایان از تمام کسانی که آلبوم‌هایش را خریداری می‌کنند، تشکر کرده است. با ما در ادامه همراه شوید.

در این بخش، پست اینستاگرامی محسن چاوشی را می‌بینیم.

درد و دل محسن چاوشی با هواداران

محسن چاوشی نوشته: 

«به هر چیزی چنگ زدم!! نبود اون چیزی که باید میبود… درداتو که فریاد میزنی دردی اضافه میکنن به همه‌ی دردات و محکوم میشی به بیماری!! باید خفه بمیری و با دیوار رفاقت کنی و گریه هات و به توالت و حمام ببری … شب و تحمل میکنی که صبح بخوابی و ظهر بیدار میشی و منتظر میمونی که خبری ناگوار بشنوی.. دوستای نزدیکت میشن دشمنت و دشمنت دوستای دشمنت!! نه راه پس داری و نه راه پیش، نه جایی برای رفتن نه جایی برای موندن.

حیرون از همه جا روی پشت بوم قدم میزنی و با کولر‌های آبی درد دل میکنی. به آنتن‌ها خیره میشی و یاد “بچه‌ها مواظب باشید” میافتی و پله‌ها رو سه تا یکی برمیگردی … آه از سنتی ِخفیف و آه از صنعتیِ شریف یا چه میدونم نا شریف.. کاتالیزور‌ها فقط کاتالیزورن فقط گذشته ت. و شخم میزنن. هر چی میگردی و میجوری جز خاطرات بدرد نخور و نخ نما چیزی پیدا نمیکنی … هر روز نا امید با امید بیدار میشی و امیدواری که شاید امروز کسی سلاخی ت. نکنه… با انواع یأس‌ها کُشتی میگیری و تهش خاک میشی و تهش خاک میشی و اسمی!! که نه به درد خودت میخوره و نه به درد دیگری … نه شهامت خودزنی داری!! نه شهامت زندگی!! وقتی قضاوت میشی نمیدونی بخندی به روزگار خودت و یا گریه کنی به حال قضات …

با قضا و قدر خودت و تسکین میدی و مرغ و خروس میکشی که غذا بخوری و به اصطلاح زنده بمونی تا دوباره هی قدم بزنی و هی قدم بزنی و هی سوال بکنی و هی جواب نگیری و هی مُسّکن بزنی و … بگذریم دوستان ..

چشم باز هم خفه خون میگیرم و دیوار میشم که تکیه کنید … تشکر میکنم از همه مخاطبان که زحمت خریدن
آلبوم‌ها همیشه بر روی دوششان بوده و هست.

نابرده رنج “رنج” میسر نمیشود.»

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *