Big Hero 6

ویدیوی جدید Kingdom Hearts 3 شخصیت‌های Big Hero 6 را نشان می دهد

دو روز گذشته، شرکت اسکوئر انیکس وعده داد که ویدیوی جدیدی از این عنوان مورد انتظار منتشر کند و دیروز جدیدترین ویدیوی آن با محوریت شخصیت‌های انیمشین Big Hero 6 به نمایش عموم درآمد. در ادامه این ویدیو را مشاهده کنید. با ما همراه شوید.

ویدیوی‌ای که دیروز منتشر شد، نسخه طولانی‌تر تیزری بود که طی کنفرانس شرکت سونی در Playstation LineUp Tour 2018 (به اختصار TGS) امسال به نمایش درآمد. درحالی که انیمیشن‌های شرکت دیزنی مانند Big Hero 6 و Tangled نمایش کوتاهی در رویداد TGS 2018 داشتند، در ویدیوی امروز شاهد چیزهای بیشتری هستیم.

همراه با ظاهر شدن شش قهرمان و شخصیت انیمشین Big Hero 6 نظیر ربات دوست داشتنی Baymax، مشاهده می‌کنیم که چگونه سورا، دونالد و گوفی (سه شخصیت اصلی بازی) با آن‌ها تعامل دارند. پرواز کردن روی پشت Baymax یکی از مثال‌های بارز گیم پلی سرگرم کننده و جذاب آن است. همچنین برای طرفداران مجموعه فیلم Pirates of the Caribbean، رفتن به سفرهای دریایی با کاپیتان جک سپارو برای رویارویی با Davy Jones و یا مبارزه با Kraken هشت پا، جزئی دیگر از گیم پلی سرگرم کننده آن است. جلوه‌های بصری هم در بالاترین سطح خود قرار دارند.

این بازی مملو از شخصیت‌های محبوب (چه فیلم و چه بازی) است که در سال‌های اخیر به یاد ماندنی‌ترین خاطراتمان را با آن‌ها خلق کرده‌ایم. از این شخصیت‌ها می‌توان به، کریستوف (Kristoff)، اُولاف (Olaf)، اِنا (Anna) و حتی گوزن دوست داشتنی کریستوف یعنی سوِن برگرفته شده از انیمیشن Frozen، راپانزِل (Rapunzel) برگرفته شده از انیمیشن Tangled، مایک وازوفسکی (Mike)، سالی (Sully) و دختر کوچولوی دوست داشتنی بوو (Boo) برگرفته شده از انیمیشن .Monsters Inc، وودی (Woody) و باز لایت‌یر (Buzz Lightyear) برگرفته شده از انیمیشن Toy Story و کاپیتان جک سپارو (Jack Sparrow) و خدمه وفادارش برگرفته شده از فیلم Pirates of the Caribbean اشاره کرد.

بازی Kingdom Hearts 3 در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۷ (۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه و منتشر می‌شود. علاقه مندان از هم‌اکنون می‌توانند این بازی را برای کنسول‌های خود پیش‌خرید کنند. در ادامه ویدیوی جدید منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *