دیو آنابل

دیو آنابل به سریال آنتولوژی What/If پیوست

نت‌فلیکس، دیو آنابل (Dave Annable) را به جمع بازیگران سریال جدید خود یعنی What/If افزوده است. بنابر گزارش پایگاه خبری ددلاین (Deadline)، آنابل قرار است در این سریال آنتولوژی نقش دکتر ایان هریس (Ian Harris) را ایفا کند. از جمله نقش‌آفرینی‌های پیشین آنابل می‌توان به حضورش در سریال‌های Brothers and Sisters (برادران و خواهران)، ۶۶۶ Park Avenue (پارک خیابان ۶۶۶)، Red Band Society (انجمن باند سرخ)، Heartbeat (ضربان قلب) و Yellowstone (یلوستون) اشاره نمود. با ما همراه باشید.

سازنده این سریال مایک کلی (Mike Kelley) خواهد بود که پیش‌تر به سبب ساخت سریال Revenge (انتقام) شناخته شده است. What/If اثرات افراد قابل‌قبولی را که مرتکب اعمال ناخوشایند می‌شوند، بررسی می‌کند و زلوگر نقش آن (Anne) را در این مجموعه بازی خواهد کرد؛ زنی که هنوز داستانش مطرح نشده است. نت‌فلیکس درحال‌حاضر سفارش ساخت ۱۰ اپیزود ۶۰ دقیقه‌ای را برای فصل اول این سریال داده است. تهیه‌کنندگان اجرایی سریال عبارتند از: الکس گارتنر (Alex Gartner) و چارلز رووین (Charles Rovin)، رابرت زمکیس (Robert Zemeckis) و جک راپک (Jack Rapke)، ملیسا لوی (Melissa Loy) و مایک کلی.

نت‌فلیکس و کلی برنامه‌ای چند فصله برای سریال What/If دارند که در قالب یک آنتولوژی قرار می‌گیرد و هر فصل داستان‌های اخلاقی گوناگون با الهام از رویدادهای فرهنگی و نشان دادن قدرت تصمیم‌گیری و توانایی آن برای تغییرات بزرگ در زندگی را روایت می‌کند.

comingsoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *