آناهیتا از دوران بردگی‌ اش می گوید!!

آناهیتا از دوران بردگی‌ اش گفت : دختری به مدت یک سال مانند برده در گروه باند قاچاق زندگی می کرد. با ما همراه شوید.

 

ناگفته های آناهیتا از دوران بردگی‌اش !

 

 یک زن رومانی در مصاحبه ای گفت که پس از ربوده شدنش از جلوی خانه به بردگی جنسی و بعد همخوابی با هزاران مرد فروخته شد.

دختر جوان که آنا نام دارد به خبرنگاران گفت که جلوی در ورودی خانه اش توسط چند مرد دزدیده شد و به علت این که از هندزفری استفاده کرده بود متوجه سر و صدا ها نشده و به دلیل ضربه وارد شده به گردنش بیهوش شد.

آنا در ادامه گفت: خیلی سخت بود که تهدید به مرگ بشوی و سکوت کنی، آن ها حتی از غیبت خانواده ام و تنها بودن من خبر داشتند و کاملا مشخص بود که با برنامه ریزی قبلی اقدام به ربودن من کردند.

۲ مرد و یک زن پس از دزدیدنم مرا به فرودگاه لندن بردند و با پاسپورت جعلی مرا از کشور خارج کردند.

برای من که یک معلم خصوصی بودم و زندگی آرام و ساده ای داشتم این رفتارها واقعا سخت و زننده بود که مانند یک فاحشه رفتار کنم.

دوران بردگی‌ واقعا سختی داشتم به طوری که من مجبور بودم تقریبا هر شب با ۲۰ مرد رابطه جنسی داشته باشم و اگر از این کار ممانعت می کردم به گرسنگی و شکنجه محکوم می شدم، آن ها به من گفته بودند که اگر از دستوراتشان سرپیچی کنم باید تقریبا ۱۰۰ بادیگاردشان را از نظر جنسی در یک شب سیر کنم و من می دانستم که این یک جنایت Crime است و من توان این کار را ندارم به همین علت رفتارهایشان را تحمل می کردم.

تقریبا از ربوده شدن و بردگی‌ام ۹ ماهی گذشته بود و من هر بار با اسم های مختلف مانند : ناتالیا، لارا، راشل ، رابی و … فروخته می شدم و بابت هر بار رابطه‌ام پول هنگفتی نصیب این گروه کثیف می شد.

بعد از این که در گروه جا افتادم و تقریبا متوجه همه چیز شدم فهمیدم که با باند قاچاق انسان و خرید و فروش دختران باکره طرف شدم و هر اشتباه من با مرگ خودم و یا خانواده ام مساوی است.

بعد از یک سال فاحشگی فهمیدم که به ایرلند شمالی آمدیم و دختران زیادی مانند من دزدیده و بعد فروخته شده اند.

طبق گزارش یکی از خبرنگاران آنا از لو رفتن و از هم پاشیدن این باند خبری موثق ندارد و اعلام کرده است که زمانی که در حال حرکات ناجوری با یک شیخ پولداربوده ماموران پلیس سر رسیدند و تعدادی از اعضای باند را دستگیر کردند و طی بازجویی ها توانستند به بقیه اعضای باند تا حدودی دسترسی پیدا کنند.

آنا در ادامه گفت که از این که نجات پیدا کرده و به آغوش خانواده اش بازگشته خیلی خوشحال است و معتقد است که آن یک سال مانند جهنمی برایش بوده که خیلی از آرزوهای دخترانه‌اش را از بین برده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *