Mortal Kombat 11

بازیگران Mortal Kombat 11 در حال انجام مراحل موشن کپچر این بازی هستند

آخرین نسخه‌ای که از سری Mortal Kombat منتشر شد، Mortal Kombat XL بود که بسیار هم مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت و به موفقیت‌های خوبی هم رسید اما اکنون دیگر چند سال از زمان عرضه آن گذشته و تقریبا زمان رونمایی از نسخه بعدی آن فرا رسیده است. طرفداران این سری بی‌صبرانه منتظر معرفی دنباله جدید این سری محبوب هستند تا هر چه زودتر اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاورند. حال شایعاتی مطرح شده که نشان می‌دهد Mortal Kombat 11 در دست ساخت قرار دارد. با ما همراه شوید.

بدین ترتیب طرفداران این سری می‌توانند خوشحال باشند تا بار دیگر فرصت تجربه یکی از محبوب‌ترین عناوین مبارزه‌ای را به دست خواهند آورد اما خب هنوز برای امیدواری زیاد زود است، چون این فرضیه فعلا در حد شایعه باقی مانده است. اخیرا در مجمع Mo Game Con که در میزوری آمریکا بر پا شده بود، وبسایت Real Gamer Newz گفت و گویی با ریچارد دیویزیو (Richard Divizio) و همینطور استا دنیل پزینا (Daniel Pesina) که هر دو مراحل کار موشن کپچر در نسخه‌های قبلی سری Mortal Kombat را به انجام رسانده‌اند، انجام داده است. در این گفت و گو پزینا که در مدرسه وشو، کنگ فو و تای چی به عنوان استاد مشغول به کار و آموزش به دیگران است، تایید کرد که برادرش و همینطور هنرجوهای وی در حال حاضر در حال انجام دادن مراحل موشن کپچر برای نسخه بعدی سری Mortal Kombat هستند.

البته نا گفته نماند که این موضوع چیزی را ثابت نمی‌کند چون به تایید هیچ یک از افراد سازنده این سری نرسیده است و هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نشده است. همچنین ارتباط بین این دو موضوع هم زیاد قوی به نظر نمی‌رسد اما خب به هر ترتیب نمی‌توان منکر قدیمی شدن Mortal Kombat XL شد و همینطور سکوت طولانی مدت استودیوی Neatherrealm هم شاید به این موضوع بیشتر دامن بزند. قطعا احتمال قریب به وقوع معرفی این بازی هم یکی از قوی‌ترین احتمالات است که دیر یا زود سرانجام شاهد وقوع این اتفاق خواهیم بود و موضوعی که استاد دنیل پزینا مطرح کرده است را هم فقط می‌توان دامن زنی به این شایعه دانست.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *