معرفی و آموزش برنامه تپسی TAP30 /درخواست آنلاین تاکسی

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم؟ + لینک دانلود

برنامه تپسی TAP30 این امکان را فراهم آورده تا کاربران شهرهای تهران، کرج، اصفهان و مشهد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز نسبت به درخواست آنلاین تاکسی اقدام نمایند. در این مقاله به معرفی و آموزش کاربا برنامه تپسی TAP30 خواهیم پرداخت. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

اپلیکیشن تپسی TAP30 یک سرویس هوشمند درخواست تاکسی است که در شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان فعالیت دارد. کاربران اپلیکیشن مذکور می‌توانند به راحتی و در هر زمان به صورت آنلاین درخواست تاکسی دهند و پیش از سفر از هزینه آن مطلع شوند. از دیگر قابلیت های اپلیکیشن TAP30 تپسی می‌توان به امکان پرداخت نقدی و اعتباری هزینه سفر اشاره کرد.

معرفی برنامه تپسی TAP30

برنامه تپسی TAP30 برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و کاربران شهرهای تهران، کرج، اصفهان و مشهد قادر به استفاده از خدمات ارائه شده توسط این برنامه هستند. پس از اجرا و عضویت در برنامه TAP30 تپسی می‌توانید تعداد خودروهای موجود در اطراف خود را بر روی نقشه مشاهده کنید. به منظور دسترسی به موقعیت مکانی دقیق خود بر روی نقشه تنها کافیست تا آیکون موجود در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس نمایید.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

برنامه تپسی TAP30 شامل سه سرویس اقتصادی کلاسیک، پرو لوکس و پرایم بانوان می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از آیکون های موجود در قسمت انتهایی صفحه نسبت به انتخاب سرویس مورد نظر خود اقدام نمایند.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

به منظور درخواست خودرو در برنامه تپ سی TAP30 نیاز است تا در ابتدا مبدا خود را بر روی نقشه مشخص نمایید. همچنین می‌توانید در کادر جستجو موجود در قسمت فوقانی صفحه آدرس مورد نظر خود را وارد کنید.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

برنامه تپسی TAP30 شامل بخشی تحت عنوان محل‌های منتخب می‌شود. کاربران می‌توانند با ثبت مسیرهای پرتردد خود در این بخش، در سفرهای بعدی به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

پس از تعیین مبدا از شما خواسته می‌شود تا ناحیه حدودی مقصد خود را بر روی نقشه مشخص نمایید. سپس هزینه سفر محاسبه و در قسمت انتهایی صفحه نمایش داده می‌شود. در نهایت پس از ثبت درخواست، اطلاعات کامل راننده و خودرو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

برنامه TAP30 تپ سی این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند با تعیین چندین مقصد، تمام سفرهای خود را توسط یک درخواست انجام دهند. بدین منظور تنها کافیست تا گزینه چند مقصدی را لمس کنید. علاوه بر امکان تعیین چندین مقصد، کاربران می‌توانند در طول سفر مقصد مورد نظر خود را ویرایش کنند و یا نسبت به اضافه کردن مقصد جدید اقدام نمایند.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

تعیین زمان انتظار هم جزو دیگر قابلیت های برنامه تپسی TAP30 به شمار می‌رود. بنابراین اگر قصد توقف در طول سفر را دارید، می‌توانید در حین سفر زمان توقف خود را ثبت کنید. بدین ترتیب راننده منتظر شما خواهد ماند.

برنامه تپسی TAP30 امکان پرداخت نقدی و یا اعتباری هزینه سفر را در اختیار کاربران خود قرار داده است. کاربران برنامه مذکور می‌توانند با افزایش اعتبار خود نسبت به پرداخت هزینه به صورت آنلاین اقدام نمایند.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

از دیگر قابلیت های کاربردی اپلیکیشن تپ سی TAP30 می‌توان به امکان امتیاز دهی به رانندگان پس از اتمام سفر و دریافت رسید اشاره کرد.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه تپسی TAP30 نمایان می‌شود که از طریق این منو به سایر امکانات برنامه مذکور نظیر اعتبار، سفرهای پیشین، محل‌های منتخب و غیره دسترسی خواهید داشت.

چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم

نقاط قوت:

نمایش تعداد خودروهای اطراف بر روی نقشه

امکان اطلاع از هزینه سفر پیش از درخواست خودرو

امکان پرداخت نقدی و اعتباری هزینه سفر

امکان تعیین چند مقصد

امکان توقف در طول سفر

امکان امتیاز دهی به رانندگان

امکان دریافت رسید

نقاط ضعف:

این برنامه نقطه ضعفی ندارد

دانلود از کافه بازار

دانلود از گوگل پلی استور

دانلود  از اپ استور

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “چگونه از برنامه تپسی TAP30 استفاده کنیم؟ + لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *