ال جی جی ۴ استایلوس و جی ۴ سی معرفی شدند

بعد از جنگ اسمارتفونهای پرچمدار حالا نوبت به گوشی های ردۀ متوسط رسیده تا ترجبه ای مشابه داشته باشند. ال جی در این بین و مانند سال گذشته از گوشی های جی ۴ استایلوس و جی ۴ سی که طراحی جی ۴ را دنبال می کنند، رونمایی کرد. این دو گوشی جدید طی هفته های آینده در بازار استراتژیک کلیدی ارائه خواهند شد.

در مورد جی ۴ استایلوس قبلاً نیز خبرهایی منتشر شده بود این گوشی قلم استایلوس Rubberdium برای یادداشت برداری دارد. این گوشی در حالا حاضر در کره و آمریکای شمالی به نام جی استایلو معرفی شده است.از طرف دیگر، جی ۴ سی نسخه “مینی” پرچمدار ال جی است.

جی ۴ استایلوس در دو مدل می آید: با پردازندۀ ۴ هسته ای ۱٫۲GHz با پشتیبانی از ۴G LTE یا پردازندۀ ۸ هسته ای ۱٫۴GHz با محدویدت به ۳G.  این گوشی دارای نمایشگر ۵٫۷ اینچ با رزولوشن ۷۲۰ پیکسل است که بازخورد آسانی برای قلم استایلوس فراهم می کند. جی ۴ سی نیز دارای نمایشگر ۵ اینچ ۷۲۰ پیکسل می باشد.

هر دو گوشی اندروید ۵ آبنبات چوبی را با رباط کاربری UX 4.0 ال جی اجرا می کنند. رم هر دو به یک گیگ محدو شده و حافظه داخلی آنها ۸ گیگ با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه می باشد. هر دو گوشی یک دوربین جلویی ۵ مگاپیکسل برای گرفتن عکس سلفی دارند.

جی ۴ استایلوس دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسل در مدل LTE و ۸ مگاپیکسل در مدل ۳G  دارد. دیگر ویژگی های آن شامل  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n، بلوتوث ۴٫۱، GPS با A-GPS و GLONASS می باشد. این فبلت ۹٫۶ میلیمتر ضخامت و ۱۶۳ گرم وزن دارد و یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر انرژی مود نیازش را فراهم می کند.

جی ۴ سی نیز دارای Wi-Fi 802.11 b/g/n، دوربین پشتی ۸ مگاپیکسل، بلوتوث ۴٫۱، NFC، GPS با A-GPS و GLONASS می باشد. این گوشی ۱۰٫۲ میلیمتر ضخامت و ۱۳۶ گرم وزن دارد که شامل یک باتری ۲۵۴۰ میلی آمپر می شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *