تریلر جدید Shadow of the Tomb Raider

تریلر جدید Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

استودیو ایداس مونترال، استودیو سازنده بازی سایه تامب رایدر با انتشار تریلر جدید Shadow of the Tomb Raider ویژگی‌ های این عنوان بر‌روی کنسول ایکس باکس وان ایکس را رونمایی کرد. با ما همراه شوید.

بعد از انتشار تریلری که حالت Photo Mode را در این عنوان به نمایش کشید و اطلاعات در مورد این قابلیت منتشر کرد به تارگی تریلر در مورد بهبود های نسخه ایکس باکس وان ایکس عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شده است.

عنوان Shadow of the Tomb Raider بر‌روی کنسول ایکس باکس وان ایکس با رزلوشن ۴K Native اجرا می‌شود؛ در ادامه با بهبود های این نسخه بیشتر آشنا خواهید شد. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در ادامه مشاهده کنید:

مختصری از ویژگی ‌های عنوان Shadow of the Tomb Raider  بر‌روی کنسول ایکس باکس وان ایکس  را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید:

بازی با رزلوشن ۴K Native اجرا می‌شود؛ بنابراین شما بالاترین رزلوشن ممکن را  بر‌روی کنسول ایکس باکس وان ایکس به راحتی  تجربه خواهید کرد.

پشتیانبی از قابلیت HDR سبب افزایش شفافیت بصری، رنگ ‌های روشن‌ و زنده تر در این عنوان می‌شود.این قابلیت و رزولوشن بالا این عنوان تجربه فوق العاده‌ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

صدای سه بعدی دیجتال واقعی مجهز به تکنولوژی صوت فراگیر (Dolby Atmos)  از درون غارها تا جنگل های حاصل خیر.

تنظیمات گرافیکی بازی شامل دو گزینه‌ فریم ریت بالاتر و یا رزلوشن بالاتر که به شما امکان انتخاب می‌دهد و دست شما را باز می‌گذارد.

رزولوشن بالاتر بافت ‌های این عنوان در نسخه‌ ایکس باکس وان ایکس در نتیجه باعث افزایش کیفیت بصری و محیط ‌های واقع گرایانه‌تر می‌شود.

عنوان Shadow Of The Tomb Raider در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی برروی کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت؛ هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار نسخه ایکس باکس وان ایکس این عنوان منتشر نشده است. همچنین هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را از سایت آمازون پیش خرید کنید.
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *