پیدا کردن معشوقه

مرد جوان برای پیدا کردن معشوقه اش به ۲۴۷ نفر پیام داد!+عکس

پسری جوان برای پیدا کردن معشوقه اش به ۲۴۷ نفر پیام فرستاد. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک مرد کانادایی به ۲۴۷ زن که همه نیکول نام داشتند ایمیل زد تا دختری را که با او آشنا شده و بعد گم اش کرده بود را پیدا کند.

کارلوس زتینا، در کافه‌ای در نزدیکی دانشگاه کالگاری کانادا به طور اتفاقی با دانشجوی دختری به نام نیکول که از هلند برای مدتی به این دانشگاه آمده بوده آشنا می‌شود.

اما وقتی کارلوس سعی می‌کند با نیکول تماس بگیرد موفق نمی‌شود چون از قرار معلوم شماره تلفن همراه اشتباه اعلام شده بود. از آن جا که نیکول یک موبایل کانادایی موقت خریده بود، شماره آن را حفظ نبوده و شماره اشتباهی را به کارلوس می‌دهد.

کارلوس که می‌خواسته نشان بدهد واقعا این آشنایی برایش مهم است و کسی را سر کار نمی‌گذارد تصمیم می‌گیرد به همه زنان و دختران دانشگاه که نیکول نام دارند یک جا ایمیل بزند.

او در این ایمیل می‌نویسد:‌ این یک ایمیل دست‌جمعی به همه نیکول‌ها است. اگر مشخصاتی که می‌دهم به شما نمی‌خورد به این ایمیل توجه نکنید و اگر هم مشخصاتی که می‌دهم مشابه شماست و مایل نیستید پاسخ بدهید مشکلی نیست.

کارلوس سپس ایمیل خود را برای ۲۴۷ نفر از اهالی دانشگاه با نام کوچک نیکول از دانشجویان سال پایین تا استادان می فرستد.

او در ادامه می‌نویسد: اگر اسمت نیکول است و اهل هلند هستی و فکر می‌کنی نیچه افسردگی ‌می‌آورد به من پیام بده.

سر و کله نیکول مورد نظر بلافاصله پیدا نمی‌شود چون او دانشجوی مهمان و موقت بوده و ایمیل دانشگاه را نداشته است.

اما اکثر نیکول‌ها برای کارلوس آرزوی موفقیت می‌کنند و جالب آن که بعد از اندکی تمامی این خانم‌ها به همدیگر ایمیل می‌زنند و با هم آشنا می‌شوند و یک گروه فیس‌بوکی به نام نیکول راه می‌اندازند تا با هم بیشتر در ارتباط باشند و کم‌کم نوعی نیکول پارتی برگزار می‌کنند.

سرانجام خبر این صفحه فیس‌بوکی که بیش از ۸۰ عضو دارد به نیکول اصلی می‌رسد و او هم در جریان قرار می‌گیرد و کارلوس را پیدا می‌کند.

آنها قرار می‌گذارند که در آینده و جدا از ۲۴۷ نیکول دیگر همدیگر را ببینند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *