توهین شرم‌آور دختر کمدین خنداننده‌شو به مردم ایران! +فیلم

توهین شرم‌آور دختر کمدین خنداننده‌شو به مردم ایران! +فیلم

زینب موسوی کمدین خنداننده شو برنامه خندوانه در گفت‌وگویی به مردم ایران توهین کرد.  او که یکی از کمدین‌های حذف‌شده مسابقه خنداننده‌شو برنامه خندوانه در مصاحبه با یکی از برنامه های اینترنتی به مردم ایران توهین کرد.

موسوی در این مصاحبه به تعریف‌هایی که نسبت به مردم ایران در مورد فرهنگ انجام می‌شود واکنش عجیبی نشان داد. این کمدین حذف‌شده در اظهارات خود، ویژگی های بارز مردم کشورمان را زیر سوال برد و با استفاده از واژه “بی فرهنگ” به مردم ایران توهین کرد.

این ویدئو در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران مواجه شده است.

در زیر می توانید ویدئویی از مصاحبه زینب موسوی و توهین او به مردم ایران را مشاهده کنید.

 

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
15 thoughts on “توهین شرم‌آور دختر کمدین خنداننده‌شو به مردم ایران! +فیلم

 1. برسام

  خوب راست میگه دیگه . باز یکی حرف راست زد سوزش ملت شروع شد؟ تا حالا چند بار شده تو ترافیک تو یه لاین بسته باشی یه نفر نره تو لاین مقابل که خالیه و بعد نخواد بزور خودشو جا کنه تو صف؟ تا حالا چند بار دیدی مردم وقتی چراغ راهنمایی زرد میشه به جای کم کردن سرعت، سرعتشونو بیشتر کنن؟ حالا اینکه در شرایط بحران مردم بجای خالی کردم محل تجمه میکنن به کنار! اینکه وقتی یه بدبختی یه بلایی سرش میاد مردم بجای کمک ازش عکس میگیرن هم به کنار. شما فکر کردی آدمای بی فرهنگ شاخ و دم دارن؟ نه عزیز همین من و شما هستیم که داریم به یه تجمع حیوانی تبدیل میشیم. البته از اینکه یک سری حقایق رو یادآوری کردم از شما پوزش خواسته و امیدوارم به دل نگیرید

  پاسخ
 2. reza

  دقیقا داره درست میگه.هیچ توهینی هم نیست.فرهنگ غنی ۳۰۰۰ساله برای ایرانه وما از انقلاب ۵۷ به بعد اصلا ایرانی اصیل دیگه نداریم.فرهنگ ماهم از بین رفت.تمام مثالهاش هم درسته ومن به شخصه با حرفهاش موافقم.بچه های ما هم با همین بی فرهنگی موجود درجامعه رشد می کنند ودر ۳۰سال آینده هیچ چیزی بنام فرهنگ دیگر در جامعه ما وجود حداقلی هم ندارد.

  پاسخ
 3. مردم بی فرهنگ

  کاملا حق با این خانومه. مردمی که سر پارک کردن، رد شدن از خیابون و … (هزاران مورد دیگه) می تونن حتی آدم بکشن، بی فرهنگتر و بی شعورتر از این حرفا هستن. این خانم حق داره

  پاسخ
 4. افشین

  کاملا درست گفته. هر جایی که میرم توهین هستش حتی فضای مجازی.بازی کلش اف کلنز رو در نظر بگیرین وقتی میرید تو قبیله ای یا در چت جهانی خود بازی میبینید که بیشتر بازیکنان به هم فحش میدن یا توهین میکنن و بدون هیچ دلیلی.البته وقتی چت جهانی کلش میرم و سلام میکنم به جای جواب دادن سلامم فحش میدن!واقعا متاسفم واسه فرهنگمون.متاسفانه مردم ایران هیچ وقت فرهنگ نداشتن و نخواهند داشت.

  پاسخ
 5. امید

  کاملا درست میگه این بی فرهنگی شامل هممون میشه باید یک درسی که نشان دهنده با فرهنگ و بیفرهنگ باشه به دور از هرگونه چاپلوسی و اضافه کردن دین تو مدارس آموزش داده بشه نمی خوام بگم دیگران از خودم میگم وقتی خارجیها رو میبینم فکر میکنم می گم واقعا بی فرهنگم و در حال اصلاح خودمم کسی که نوشته توهین به ملت ایران فکر میکنم اونیه که تو ترافیک جاده چالوس تو خاکی داره یوری گاز میده بعد میپیچه جلو مردم فحش میده که نمیبینی دارم میام راه بده

  پاسخ
 6. نیما

  ملت بی فرهنگی هستییییییییییییییییییییییییییییییییییییم. چرا برای اینکه تعداد بازدید سایتتون زیاد بشه ، گنده اش میکنید؟
  حرف حساب میزنن دونفریشون.

  پاسخ
 7. مهدی

  سلام شاید این خانوم بعضی واقعیت ها رو گفته باشه ولی خودش یکی از این بی فرهنگ ها و بی شعور هایی هست که این حرف ها رو به کل مردم این مملکت نسبت می ده. ما باید فرهنگ رو از غربی ها یاد بگیریم تا یه حرفی بهمون برخورد یه گلوله خالی کنیم تو مغز طرف.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *