معرفی و بررسی بازی Infinity Loop / یک بازی فکری متفاوت

معرفی و بررسی بازی Infinity Loop / یک بازی فکری متفاوت

علاقمندان به بازی های فکری نباید Infinity Loop را از دست دهند. اگرچه این بازی از دسته بازی های فکری یا پازلی محسوب می‌شود، اما گیم پلی کاملا متفاوت و منحصر به فردی در مقایسه با سایر بازی های پازلی دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مختصر بازی Infinity Loop بپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی های فکری یا پازلی همواره علاقمندان منحصر به فرد خود را داشته‌اند. در این سبک از بازی ها گیمر باید با استفاده از تمرکز و فکر خود معمای موجود در بازی را حل کند. بازی زیبای Infinity Loop هم دقیقا از همین دسته بازی هاست. پس اگر به بازی های بازی علاقه دارید، حتما با ادامه این مقاله همراه باشید.

معرفی بازی Infinity Loop

بازی فکری Infinity Loop نسبت به تمام بازی های فکری و موبایلی که تاکنون دیده‌اید تفاوت دارد. در این بازی جذاب شما با شکل های خمیده و عجیبی رو به رو می‌شوید که شبیه به تکه لوله‌هایی به نظر می‌رسند. هر یک از این تکه لوله ها قابلیت چرخش دارند و می‌توانند به یکدیگر متصل شوند. زمانی که تمام این شکلک های شبیه به لوله به یکدیگر متصل شوند، یک حلقه یا لوپ بی‌پایان ایجاد می‌شود و شما برنده بازی خواهید شد.

معرفی و بررسی بازی Infinity Loop / یک بازی فکری متفاوت

پس وظیفه شما در بازی زیبای Infinity Loop دقیقا دستیابی به همین مسئله و تشکیل یک حلقه بی‌پایان است! شما دائما سعی می‌کنید تا با چرخاندن شکل‌های مختلف یا تکه لوله های ارائه شده، آن‌ها را به یکدیگر متصل کنید و یک حلقه بی پایان را به وجود آورید. انجام این کار مطمئنا در اوایل بازی دشوار خواهد بود، اما خیلی زود به آن عادت می‌کنید و ترفندهای بازی را یاد می‌گیرد. خوشبختانه یا متاسفانه در بازی Infinity Loop هیچ محدودیت زمانی و حرکتی ارائه نشده است. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت و بدون هیچ استرسی بازی را پیش ببرید و به خوبی فکر و سپس عمل کنید.

معرفی و بررسی بازی Infinity Loop / یک بازی فکری متفاوت

اما Infinity Loop شامل یک مد یا حالت دیگر هم می‌شود که گیم پلی کاملا برعکسی را ارائه می‌کند! در این مد تکه لوله های به هم متصل شده‌ای پیش رویتان قرار داده می‌شود و شما باید تلاش کنید که تکه های مختلف آن را از هم جدا نمایید و به حالتی برسید که هیچ یک از قسمت های لوله به یکدیگر متصل نباشند. انجام این کار شاید آسان به نظر برسد، اما به واقع در عمل چندان ساده نیست.

به صورت کلی بازی Infinity Loop یک بازی فکری متفاوت و جذاب محسوب می‌شود که البته ممکن است بعد از مدتی شما را خسته کند. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده و به صورت رایگان قابل دانلود است. پس اگر از علاقمندان به بازی های پازلی هستید، می‌توانید Infinity Loop را دانلود کنید.

نقاط قوت

رایگان بودن

گیم پلی متفاوت

نقاط ضعف

تکراری بازی با گذر زمان

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *