پرواز شی‌ پرنده مشکوک در آسمان +عکس

عکس‌های شی‌ پرنده مشکوک که در آسمان کارولینا شمالی رویت شده، علاقه‌مندان به یوفو را به گمانه‌زنی در خصوص هویت این شی پرنده واداشته است. با ما همراه شوید.

 

پرواز شی‌ پرنده مشکوک در آسمان +عکس

 

عکس‌های منتشر شده از رویت شی پرنده عجیب در آسمان کارولینا شمالی علاقه‌مندان به موجودات فضایی را در مورد ماهیت این پرنده مرموز، مشکوک کرده است.

تصویر تازه‌‌ای که پرواز دوباره شی‌ای عجیب را در بالای دریاچه‌ای در کارولینا شمالی نشان می‌دهد، باعث شده است گمانه‌زنی‌ها در مورد ماهیت این شی بالا بگیرد. عکساس این تصویر ادعا می‌کند، دومین بار است که این شی پرنده را در آسمان می‌بیند و به گمانه او این شی متعلق به موجودات بیگانه نیست بلکه هواپیمایی جاسوسی متعلق به ارتش آمریکا می‌باشد.

این عکاس ۳۵ ساله که از اهالی کارولینا شمالی می‌‌باشد پیش از ثبت آخرین تصویر، مدتی پیش نیز ضمن رانندگی، عکسی از پرواز پرنده‌ای مشکوک در بالای دریاچه ثبت کرده بود. این شی پرنده که به نظر یک هواپیمای مستطیلی با چراغ‌هایی است که در امتداد طول بدنه و روی لبه بیرونی قرار دارند ،در ابتدا یوفو به نظر می‌رسید ولی حالا کارشناسان موجودات فرازمینی آن را هواپیمای جاسوسی و پیشرفته TR-3B متعلق به نیروی مسلح ایالات متحده می‌دانند.

عکاس ۳۵ ساله در مورد عکس دوم خود از این شی پرنده مشکوک گفت: در حال رانندگی بودم که ناگهان همسرم با من تماس گرفت وقتی برای پاسخ دادن به تلفن توقف کردم، ناگهان شی‌ای بسیار عجیب در آسمان توجه مرا به خود جلب کرد و شروع به عکس‌برداری از آن کردم.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *