ستاره فیلم Superman در سریال The Witcher بازی می کند

ستاره فیلم Superman وظیفه بازی در نقش یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی یعنی Geralt of Rivia را بر عهده گرفته است. Netflix اخیرا اعلام کرده است که هنری کویل (Henry Cavill) که با بازی در نقش Superman و همینطور Napoleon Solo به شهرت بسیار زیادی رسید، قرار است در یک فیلم دیگر هم بدرخشد. این فیلم سریالی که قرار است در ۸ قسمت ساخته و عرضه شود، بر اساس سری بازی‌های ویدئویی The Witcher ساخته خواهد شد. با ما همراه شوید.

سری The Witcher که بر اساس کتاب‌های نویسنده لهستانی یعنی اندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده است، به خوبی با فیلم‌های تلویزیونی، سینمایی، بازی‌های رایانه‌ای و همینطور چند رمان گرافیکی سازگار است که در همه این عرصه‌ها هم یا ساخته شده و یا قرار است که ساخته شود.

نتفلیکس به طور خلاصه در مورد چیزی که در این باز گویی انتظارمان را می‌کشد توضیح داده تا ما تقریبا به یک شناخت حداقلی نسبت به این سریال دست پیدا کنیم.

The Witcher بر اساس پرفروش‌ترین سری فانتزی‌ای که تا به حال عرضه شده ساخته خواهد شد که داستانی حماسی از خانواده و سرنوشت است. Geralt of Rivia که یک شکارچی هیولای تنها است، در حال تلاش برای پیدا کردن جایگاه خود در دنیایی است که مردم به جای این که بیشتر خوی حیوانی خود را نشان دهند، در حال اثبات خود به عنوان انسان‌های شرور و بدجنس هستند. اما متاسفانه زمانی که سرنوشت او را در مقابل یک عفریته قدرتمند و شاهزاده جوان با رازی خطرناک قرار می‌دهد، هر سه باید یاد بگیرند که با هم به قاره اقیانوسیه حرکت کنند.

علاوه بر بازیگری هنری گویل در جلوی دوربین، در پشت دوربین عم عوامل بزرگ دنیای هالیوود کار ساخت این سریال را انجام می‌دهند که از این جمله می‌توان به تهیه کننده اجرایی، آلیک ساخاروف (Alik Sakharov) اشاره کرد که پیش از این سابقه کار روی پروژه‌های بزرگی نظیر House of Cards و Game of Thrones را بر عهده داشته است. وی قرار است که نیمی از این سریال را کارگردانی کند که شامل نخستین قسمت آن نیز می‌شود. همینطور الکس گراسیا لوپز (Alex Garcia Lopez) که سابقه کار در پروژه‌هایی نظیر Luke Cage و همینطور Utopia را در کارنامه خود دارد، به همراه چارلوت برنداستورم (Charlotte Brändström) که در پروژه‌هایی نظیر Outlander, Counterpart و همچنین Disparue کار کرده است هم در ساخت این سریال نقش دارند که سهم هر کدام کارگردانی دو قسمت از این سریال است.

کلمات برای بیان اشتیاق ما برای دیدن سریال The Witcher در روی صفحه‌های نمایشگرمان، در کلمات نمی‌گنجد. بی صبرانه منتظر عرضه این سریال هستیم تا با سری The Witcher خاطره سازی جدیدی کنیم.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *