تماشا کنید: اولین تریلر فصل دوم Westworld در کامیک‌کان به نمایش در آمد

سال گذشته، قبل از پخش نخستین فصل جدیدترین سریال بزرگ شبکه‌ی HBO یعنی سریال Westworld وست‌ورلد، بسیاری منتظر بودند تا ببینند آیا این سریال می‌تواند جایگزینی برای Game Of Thrones بازی تاج و تخت باشد یا خیر. با پخش فصل اول این سریال، عوامل سازنده‌ی آن نشان‌ دادند که Westworld وست‌ورلد نه تنها می‌تواند جایگزینی پس از اتمام بازی تاج و تخت باشد، بلکه خود سریالی بسیار شایسته و قدرتمند خواهد بود. 

شرکت HBO در پنل اختصاصی سریال Westworld وست‌ورلد در سن‌دیگو کامیک‌کان از اولین تریلر فصل دوم این سریال رونمایی کرد. این تریلر بلافاصله در اینترنت هم منتشر شد. در این تریلر فوق‌العاده، شاهد شخصیت‌های معروف فصل اول این سریال هستیم که ادامه‌ی ماجرای خود را باید در این فصل دنبال کنند. شاید سورپرایزهای زیادی در تریلر وجود نداشته باشد اما لحظات هیجان‌انگیز فراوانی در آن دیده می‌شود که می‌تواند طرفداران آن را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. نکته‌ی قابل توجه در تریلر، آغاز شورش و حمله‌ی میزبان‌ها است. شما می‌توانید این تریلر زیبا را از پایین مشاهده کنید.

چندی پیش نامزدهای مراسم امی ۲۰۱۷ هم مشخص شدند که فصل اول سریال Westworld وست‌ورلد توانست حضور پرقدرتی داشته باشد و در ۲۲ بخش نامزد شود.

فصل دوم سریال Westworld وست‌ورلد در سال ۲۰۱۸ از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد.

 

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *