ساخت فیلم Wonder Woman 2 تایید شد

ساخت فیلم Wonder Woman 2 تایید شد/ فیلمنامه در حال نگارش

جف جانز Geoff Johns رسماً تائید کرد که وی در حال حاضر مراحل نگارش فیلمنامه فیلم Wonder Woman 2 زن شگفت‌انگیز ۲ را آغاز کرده است. استودیوی برادران وارنر در پی موفقیت بالای فیلم Wonder Woman زن شگفت‌انگیز چه در نزد منتقدان و چه در گیشه‌های جهانی، به صورت رسمی اعلام کرد که دنباله این فیلم نیز ساخته خواهد شد.

گفته می‌شود که پتی جنکینز Patty Jenkins برای کارگردانی دنباله این فیلم نیز بازخواهد گشت و در حال حاضر به همراه جانز بر روی فیلمنامه قسمت دوم زن شگفت‌انگیز کار می‌کند. جانز در طی گفتگویش با وب‌سایت یاهو موویز در جریان رویداد کامیک‌کان ۲۰۱۷ اظهار داشت:

من در حال حاضر بر روی فیلمنامه فیلم زن شگفت‌انگیز ۲ کار می‌کنم. اما [این کار را] تازه شروع کرده‌ام.

با توجه به فیلم‌های متعدد جهان سینمائی دی‌سی که قرار است در چند سال آینده به روی پرده بروند، انتظار می‌رود که تا سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد فیلم زن شگفت‌انگیز ۲ نباشیم. برادران وارنر تائید کرده است که فیلم Shazam! شزم! در سال ۲۰۱۹ میلادی به اکران در خواهد آمد و پیش‌بینی می‌شود که در همان سال شاهد فیلم Batgirl بت‌گرل نیز باشیم.

مدتی پیش، گزارش‌هایی در باب داستان قسمت دوم فیلم زن شگفت‌انگیز منتشر شده بود که حاکی از این بودند که داستان این فیلم در بازه زمانی مربوط به جنگ سرد در اتحاد جماهیر شوروی به وقوع خواهد پیوست. بنابراین وقایع داستانی زن شگفت‌انگیز ۲ قبل از ماجراجویی‌های شاهزاده دایانا با بازی گل گدوت Gal Gadot در فیلم‌های Batman V Superman: Dawn Of Justice بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت و Justice League لیگ عدالت خواهد بود. از سوی دیگر گفته می‌شود که کریس پاین Chris Pine برای بازی در نقش استیو ترور Steve Trevor به این دنباله بازخواهد گشت که حضور او در این فیلم با توجه به داستان فیلم زن شگفت‌انگیز، شائبه‌های زیادی را بوجود آورده است.

انتظار می‌رود که در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در رابطه با فیلم زن شگفت‌انگیز ۲ از سوی دی‌سی کامیکز و استودیوی برادران وارنر منتشر گردد.

شخصیت زن‌ شگفت‌انگیز پیش از حضور در دومین فیلم مستقل خود در فیلم لیگ عدالت حاضر خواهد شد. لیگ عدالت از تاریخ جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ به صورت گسترده به اکران در خواهد آمد.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *