آقای حکایتی پس از 22 سال به تلویزیون باز می‌گردد

آقای حکایتی پس از ۲۲ سال به تلویزیون باز می‌گردد

بهرام شاه محمدلو که با شخصیت آقای حکایتی شهرت دارد، شب گذشته با حضور در برنامه خندوانه از ساخت سری جدید مجموعه زیر گنبد کبود خبر داد. این مجموعه تلویزیونی در دهه شصت و اوایل هفتاد طرفداران بسیار زیادی داشت موسیقی تیتراژ آن هنوز در خاطر بسیاری از مردم به جا مانده است.

رامبد جوان شب گذشته با دعوت از بهرام شاه محمدلو در خندوانه، برنامه شاد و جالبی را برای مخاطبان تدارک دید. در ابتدای این برنامه شاه محمدلو به سبک مجموعه زیر گنبد کبود نمایشی را اجرا کرد که مورد استقبال مهمانان این برنامه قرار گرفت.

پس از اجرای این نمایش، شاه محمدلو در مورد فعالیت‌های هنری این روزهای خود گفت:« هم اکنون راضیه برومند در شمال کشور به سر می‌برد و در حال نگارش فیلمنامه‌ای است که آن را یا در قالب سریال و یا یک فیلم سینمایی جلوی دوربین ببریم.»

او همچنین درباره داستان این سریال و یا فیلم سینمایی گفت: «سریال یا این فیلم سینمایی ادامه مجموعه زیر گنبد کبود است و قرار است «آقای حکایتی» پس از ۲۲ سال به قاب تلویزیون یا پرده سینما باز گردد.»

«زیر گنبد کبود» در سالهای ۶۶، ۶۸ و ۷۴ در سه سری ساخته شد و به روی آنتن رفت و نویسندگی آن را راضیه برومند و ایرج طهماسب برعهده داشتند و بهرام شاه محمدلو به همراه طهماسب کارگردانان آن مجموعه بودند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *