آموزش باز کردن قفل آیفون بدون دکمه هوم در iOS 10

آموزش باز کردن قفل آیفون بدون دکمه هوم در iOS 10

پس از سالها باز کردن قفل صفحه نمایش گوشی های آیفون، اپل بالاخره این شیوه را کنار گذاشت و در حال حاضر با نصب آی او اس ۱۰ کاربران باید با فشار دادن دکمه هوم Home Button گوشی خود، قفل صفحه نمایش آن را باز کنند. در این مقاله نحوه باز کردن قفل آیفون بدون استفاده از دکمه هوم را به شما آموزش خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه شوید.

اگرچه شیوه جدید اپل برای بازکردن قفل صفحه نمایش در آی او اس ۱۰، فضای بیشتری را برای قرار گیری ویجت ها فراهم میکند، اما این شیوه جدید دشواری هایی را نیز برای کاربران به وجود آورده و حتی در مورد افرادی مانند من، عادت کردن به این شیوه نیز به دلیل عدم روان بودن آن (در مقایسه با حالت قبلی) تا حدی عذاب آور است.

متاسفانه در آی او اس ۱۰ راهی برای بازگرداندن شیوه قبلی باز کردن قفل صفحه نمایش یا همان Slide To Unlock، وجود ندارد اما حداقل این امکان هنوز هم وجود دارد که اگر شما برای بازکردن قفل گوشی خود از اثر انگشت  استفاده میکنید، بتوانید باز هم به همان شیوه قبل که در آی او اس ۹ وجود داشت، این کار را انجام دهید.

در ادامه این مطلب شیوه غیرفعال کردن Press Home To Unlock، توضیح داده خواهد شد:

برای این کار ابتدا لازم است وارد قسمت تنظیمات یا Setting گوشی شوید، بر روی گزینه General و بعد از آن Accessibility ضربه بزنید؛ در منوی باز شده بر روی گزینه Home Button ضربه بزنید و در آخر گزینه Rest Finger to Open را روشن کنید.

آموزش باز کردن قفل آیفون بدون دکمه هوم در iOS 10

 

آموزش باز کردن قفل آیفون بدون دکمه هوم در iOS 10

حالا با استفاده از این روش، میتوانید دقیقا با همان سرعت و آسانی گذشته، قفل گوشی تان را باز کنید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *