چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

شاید وجود چند تلگرام مختلف بر روی گوشی های اندروید چندان تعجب برانگیز نباشد اما اگر همین اتفاق برای گوشی های آیفون و سیستم عامل آی او اس رخ دهد برای بسیاری از کاربران شگفت انگیز خواهد بود. در این مطلب با استفاده از مارکت اپل و بدون نیاز به هیچ ترفند خاصی میتوانید از ۵ نسخه تلگرام به صورت همزمان بر روی گوشی آیفون خود استفاده کنید. با ما همراه شوید.

ترفند نصب چند تلگرام بر روی گوشی های آیفون با استفاده از تلگرام های غیررسمی

در صورتی که بر روی گوشی آیفون خود تنها از تلگرام اصلی استفاده میکنید و برای فعال سازی خط های دیگر خود ناچارید که از برنامه خارج شده و اکانت جدید را دوباره متصل کنید و این کار باعث کلافگی شما شده است کافیست در ادامه مراحل زیر را انجام دهید و تا ۵ نسخه از تلگرام را روی گوشی خود نصب کنید:

ابتدا اپل آیدی خود را در گوشی فعال کرده تا اجازه ی دسترسی به مارکت اپل را داشته باشید. در ادامه وارد App Store شوید

چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

پس از ورود به App Store در قسمت Search عبارت Telegram را جستجو کنید

چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

در مرحله ی بعد علاوه بر تلگرام سایر نسخه های غیررسمی تلگرام  (در حال حاضر ۳ نسخه ساخته شده است) را مشاهده خواهید کرد و برای دریافت آنها کافیست گزینه ی GET را انتخاب کنید :

Telepal For telegram

itele

tele gram

نکته : هر یک از تلگرام های غیررسمی بالا دارای ویژگی های منحصر به فردی خواهند بود که البته برای زمان محدودی فعال بوده و برای استفاده ی همیشگی باید آن ها را خریداری کنید. اما میتوانید برای همیشه به صورت عادی و همانند تلگرام از آنها استفاده کنید.

چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

همچنین یک نسخه ی غیررسمی دیگر از تلگرام با عنوان موبوگرام ساخته شده است که برای نصب آن کافیست عبارت Mobogram را در قسمت بالا جستجو کنید و با انتخاب گزینه ی GET آن را نصب کنید.

نکته : موبوگرام نسخه ی ویندوز و آی او اس ندارد و این برنامه تنها از نام موبوگرام استفاده کرده است

چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

در پایان با نصب ۴ نسخه ی غیررسمی و یک نسخه ی اصلی تلگرام میتوانید به صورت همزمان از ۵ حساب کاربری خود بر روی گوشی آیفونتان استفاده کنید

چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “چگونه چند تلگرام روی آیفون خود داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *