بررسی و معرفی بازی Icy Ropes

بررسی و معرفی بازی Icy Ropes + لینک دانلود برای اندروید و iOS

باز هم نوبت به یک بازی ساده اما سرگرم کننده و با سبکی جدید می‌رسد که خوشبختانه برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است. در این مقاله به بررسی و معرفی مختصر بازی سرگرم کننده Icy Ropes خواهیم پرداخت. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

حتما می‌دانید که یک بازی موبایل لزوما نباید گرافیک بالایی داشته باشد تا بتواند مورد توجه و استقبال قرار گیرد. در برخی شرایط بازی هایی برای موبایل عرضه می‌شوند که با سبک نو و ساده خود به شدت مورد توجه کاربران قرار می‌گیرند. بازی زیبای Icy Ropes یک نمونه از این نوع بازی ها محسوب می‌شود.

بررسی و معرفی مختصر بازی Icy Ropes

پیش از هر چیز باید بگوییم که بازی زیبای Icy Ropes به طور رایگان عرضه شده، اما شامل خرید ها و تبلیغات درون برنامه ای می‌شود. محیط بازی بسیار ساده است و از نظر گرافیکی جای تعریفی ندارد، اما گیم پلی آن بسیار جذاب طراحی شده و بدون تردید توجه شما را جلب خواهد کرد. ضمنا این بازی حجم چندان بالایی ندارد، پس نگران هدر رفتن بسته اینترنتی خود و اشغال بخش عظیمی از حافظه داخلی دستگاه  نباشید.

بررسی و معرفی بازی Icy Ropes

در Icy Ropes شما وظیفه کنترل دو کاراکتر که توسط یک طناب به یکدیگر متصل شده‌اند را دارید. این کاراکترها می‌توانند بنا به سلیقه شخصی شما از بین موجوداتی همچون انسان، مرغ، زامبی، پنگوئن و غیره انتخاب شوند. مسیری که پیش روی شما قرار دارد شامل دره‌هایی می‌شود که شما باید از افتادن به درون آن‌ها ممانعت به عمل آورید. ام چگونه باید کاراکترهای بازی را کنترل و از افتادن آن‌ها در دره جلوگیری کر؟

کاراکترهای بازی زیبایی Icy Ropes باید توسط شما از روی دره بپرند و به سکوی بعدی بروند. هر بار که شما انگشت خود را بر روی نمایشگر دستگاه قرار دهید، یکی از کاراکترهایتان که با طناب به یکدیگر متصل هستند، پرش می‌کند. شما باید انگشت خود را به مقداری روی صفحه نمایش نگه دارید که این کاراکتر دقیقا بر روی سکوی بعدی فرود آید. بعد از اینکه کاراکتر اول بر روی سکوی پیش رو فرود آمد، نوبت به کاراکتر دوم (پشت سر کاراکتر اول) می‌رسد. بنابراین باز هم باید عمل مشابه را تکرار کنید تا آن را بر روی سکوی مد نظرتان فرود آورید.

اگر در زمانبندی و شدت نگه داشتن انگشت خود بر روی نمایشگر دقت کافی را نداشته باشید و یکی از کاراکترهایتان به درون دره سقوط کند، احتمالا کاراکتر بعدی هم با آن به درون دره کشیده می‌شود، چرا که آن دو از طریق طناب با یکدیگر وصل شده‌اند. اما در برخی شرایط می‌توان با انجام یک اقدام به موقع از افتادن آن‌ها در دره جلوگیری کرد.

بررسی و معرفی بازی Icy Ropes

شاید تصور کنید که بازی Icy Ropes بسیار ساده است و جذابیتی ندارد، اما به واقع این چنین نیست و به شما قول می‌دهیم که گیم پلی بازی زیبای Icy Ropes توجه شما را جلب کند. به نظر ما گیم پلی این بازی اصلی ترین نقطه قوت آن است. بازی Icy Ropes شامل چالش‌های مختلف دیگری هم می‌شود که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

نقاط قوت

گیم پلی جذاب

رایگان بودن

حجم نسبتا پایین

نقاط منفی

تبلیغات درون برنامه ای

گرافیک بسیار ضعیف و ابتدایی

دانلود برای اندروید

دانلود برای iOS

منبع

برا ی ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *