تجاوز به هزار دختر از سوی معلم یوگا + عکس

معلم یوگای متقلبی که اقدام به تجاوز به هزار دختر کرده و آنها را هدف شکنجه قرار داده بود در پاریس بازداشت شد. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

 

آزار شیطانی یک هزار دختر از سوی معلم یوگا + فیلم

 

متهم «رومانیان گرگوریان بیوولارو» ۶۴ ساله یکبار به جرم آزار یک دختر زیر سن قانونی در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۶ سال زندان محکوم شده است اما توانسته از این حکم رهایی یافته و به رفتارهای شیطان‌گونه خود ادامه دهد.

اطلاعات پلیس فرانسه نشان می‌دهد که رومانیان از بیش از هزار دختر سوءاستفاده کرده و در کلاس‌های یوگا آنها را فریب داده است.

همه قربانیان وی شست‌وشوی مغزی شده‌اند.

رومانیان در موعظه‌های خود به زنان و دختران گفته که برای تکامل و رشد عالی روحشان باید به خواسته‌های وی تن در دهند.

رومانیان از بنیانگذاران سازمان یوگا در یکپارچه‌سازی معنوی در سال ۱۹۹۰ میلادی بوده است.

در حال حاضر پلیس فرانسه در حال بررسی پرونده قطور این متهم است تا روشن شود او را به کشور خود رومانی باز می‌گردانند یا نه؟

وی در سال‌های گذشته به کشورهای مختلفی سفر کرده و برای خود پیروانی جمع‌آوری کرده است. پلیس می‌گوید این مجرم فراری در سوئد برای مدتی پناهنده بوده و امکان دستگیری‌اش تاکنون وجود نداشته است.

اطلاعات پلیس حاکی است متهم دختران و زنان را پس از فریب به آپارتمان خود برده و سپس پس از گذشت چند روز یا چند هفته جای آنها را با پیروان جدید خود پر کرده است.

بنابر ادعاهای وی شاگردان براساس فرهنگ اسطوره‌های هندی برای گذر از مدارج عالی تکامل باید این روند را طی می‌کردند تا بتوانند به سطوح بالاتر معنوی دست یابند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *