چگونه زبان اینستاگرام را فارسی کنیم؟

چگونه زبان اینستاگرام را فارسی کنیم؟

کاربران اینستاگرام با مشکلی ناراحت کننده روبرو هستند که برنامه با زبان همان کشوری که در آن مقیم هستند نمایش داده می شود به طور مثال اگر در ترکیه باشید و گوشی جدیدی تهیه کنید و یا تنظیمات گوشی را روی آن کشور قرار دهد اعلان ها و هشدارهای اینستاگرام با زبان ترکیه خواهد رسید همچنین با هر زبان دیگری که در کشور دیگر وجود دارد.  در این مقاله قصد داریم نحوه فارسی کردن زبان اینستاگرام در اندروید، iOS و ویندوزفون را به شما آموزش دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

به طور کلی اینستاگرام امکان ویرایش زبان برنامه را فراهم نکرده از داخل خود برنامه و این تکیه بر منطقه جغرافیایی دارد که داخل سیستم کاربر قرار داده شده که امکان تغییرش از داخل تنظیمات خود سیستم ممکن است حالا چه سیستم اندروید و یا ios و یا ویندوز فون باشد. 

برای تغییر زبان در اینستاگرام باید آخرین نسخه این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید.

نسبت به کاربران ios می توان به Settings رفته و از آنجا به General و بعد از آن به Language & Region بروند در آنجا برای کاربران امکان ویرایش منطقه وجود دارد که از طریق گزینه Region قرار داده شده به طوری که روی United States باید قرار داد تا هشدارهای اینستاگرام با زبان انگلیسی نمایش داده شوند بعد از انتخاب کشور سیستم برای تکمیل روند از طریق انجام آماده شدن سریع اقدام خواهد کرد.

چگونه زبان اینستاگرام را فارسی کنیم؟

اما نسبت به کاربران سیستم عامل اندروید می توان به تنظیمات Settings وارد شده و از آنجا به گزینه Language and Input رفته و بعد از آن به ویرایش گزینه زبان منطقه ان چه که مناسب است پرداخت و اما به نسبت کاربران ویندوز فون کار شبیه آنچه گذشت می باشد به تنظیمات رفته و از آنجه به Language + Region و بعد از آن ویرایش زبان منطقه بپردازند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *