معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

ممکن است در Builder Base یا همان بیلدر بیس بازی کلش اف کلنز  با آیتم های جدیدی از جمله سرباز ها، ساختمان ها و غیره برخورد کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز بپردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در آپدیت جدیدی که سوپرسل برای بازی محبوب کلش اف کلنز  منتشر کرد، یک بیس جدید و ثانویه به بازی اضافه شده که به آن Builder Base بیلدر بیس گفته می‌شود. این بیس نسبت به آنچه که در هوم ویلج Home Village یا همان بیس اصلی بازی کلش دیده‌اید، متفاوت.

این احتمال وجود دارد که در Builder Base به آیتم های جدیدی از جمله سرباز ها، ساختمان ها، هیرو و غیره برخورد کنید و برایتان جای سوال باشد که این آیتم ها چه هستند. در این مقاله قصد داریم که به معرفی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز  بپردازیم.

قابلیت های جدید Builder Base کلش اف کلنز

قابلیت های جدیدی که در Builder Base بازی کلش اف کلنز ارائه شده‌اند، متعدد هستند. اما اصلی‌ترین این قابلیت ها به شرح زیر است:

امکان تغییر برد آرچر تاور Archer Tower یکی از ویژگی های جدیدی است که در بیلدر بیس با آن رو به رو می‌شوید. شما می‌توانید برد تحت پوشش آرچر تاور را نصف و در ازای آن دمیج این برج را دو برابر کنید.

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

در Builder Base بازی کلش اف کلنز ساختمانی تحت عنوان مولتی مورتار Multi Mortar وجود دارد که در واقع مجموعه‌ای از مورتارها را ارائه می‌کند قدرت دفاعی بسیار بالایی دارد.

در Builder Base بازی کلش اف کلنز می‌توانید معدن جم بسازید و به این صورت جم رایگان کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع از مقاله “گرفتن جم رایگان با بازسازی معدن جم در کلش اف کلنز Gem Mine” استفاده کنید.

در بیلدر بیس Builder Base امکان اتک دادن به دهکده هایی که آفلاین هستند وجد ندارد! بلکه اتک ها به صورت همزمان و شبیه به یک دوئل انجام می‌شود.

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

برای ساختن سرباز ها در بیلدر بیس Builder Base کلش اف کلنز هیچ نیازی به صرف اکسیر یا طلا ندارید. سرباز ها همواره به صورت اتوماتیک در کمپ ها ساخته می‌شوند و هر کمپ برای ساخت سرباز ها ۱ دقیقه زمان لازم دارد.

دیوار ها در Builder Base به صورت یک ردیف ارائه می‌شوند و شما باید با کنار هم قرار دادن آن‌ها از بیس خود دفاع کنید.

زمانی که در بیلدر بیس Builder Base با یک فرد نبرد یا دوئل Versus Battle می‌کنید و نبرد را می‌بازید، هیچ مقدار اکسیر یا طلایی از منابع شما کم نمی‌شود. بدیعی است که اگر در نبردها برنده شوید هم اکسیر یا طلایی از بیلدر بیس دشمن کاسته نخواهد شد. 

در بیلدر بیس کاراکتری تحت عنوان Master Builder به معنای “استاد معمار یا سازنده” وظیفه بازسازی و ارتقاء ساختمان هایتان را بر عهده دارد. اگر وی در بیلدر بیس بیکار باشد و لول برخی از ساختمان های شما در بیس اصلی بازی کلش اف کلنز به حد مشخصی رسیده باشد، با انتخاب گزینه Gear Up می‌توانید استاد معمار را به بیس اصلی خود آورده و از وی برای ارتقاء ساختمان های این بخش استفاده کنید.

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

در Builder Base ساختمانی تحت عنوان Clock Tower یا برج ساعت وجود دارد که با بازسازی آن می‌توانید در بازه های زمانی مشخص سرعت انجام عملیات ها در بیلدر بیس را ۱۰ برابر کنید.

ساختمان های جدید Builder Base کلش اف کلنز

در Builder Base بازی کلش اف کلنز  به ساختمان های جدیدی هم برخورد خواهید کرد که به شرح زیر هستند:

سنگ شکن یا کراشر Crusher یکی از اولین ساختمان های جدید Builder Base کلش اف کلنز محسوب می‌شود که به آن برخورد خواهید کرد. این ساختمان دفاعی قدرت بسیار بالایی در از بین بردن پیاده نظام های نزدیک زنی همچون بربر و جاینت دارد. 

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

تله پوش Push Trap: تله پوش در Builder Base کلش اف کلنز  در واقع یک تله فنری است که سرباز های دشمن را به سمتی که شما تمایل داشته باشید پرتاب می‌کند. از این تله بیشتر به صورت ترکیبی با سایر تله ها همچون مین یا حتی خود سنگ شکن استفاده می‌شود. برای مثال شما می‌توانید تله های پوش را به گونه‌ای تنظیم کنید که نیرو های دشمن را بر روی کراشر یا سنگ شکن پرتاب کنند. به این ترتیب نیروهای ورد نظر از بین می‌روند.

معدن جم Gem Mine هم از دیگر ساختمان های جدید Builder Base کلش اف کلنز محسوب می‌شود که امکان جمع آوری جم رایگان را فراهم می‌کند.

برج ساعت یا همان Clock Tower هم از دیگر ساختمان های جدید موجود در بیلدر بیس بازی کلش اف کلنز است که پیش از این به آن اشاره کردیم.

توانایی های جدید سرباز ها در Builder Base بازی کلش اف کلنز

اما سرباز های بیلدر بیس Builder base در بازی کلش اف کلنز  هم دو توانایی یا ابیلیتی اختصاصی و جدید دارند:

توانایی اولین Cloak نام دارد که مختص آرچرهاست. این قابلیت سبب می‌شود که آرچر ها برای مدت زمان کوتاهی بعد از پیاده شده در مپ دشمن نامرئی باقی بمانند و بتوانند بدون دیده شدن توسط ساختمان های دفاعی دشمن به بیس وی اتک دهند.

توانایی بعدی Power Punch نام دارد و مخصوص جاینت های Builder Base است. به موجب این قابلیت، مشت اولی که جاینت هایتان می‌زنند قدرت بیشتری نسبت به سایر مشت هایشان دارد.

سرباز های جدید Builder Base کلش اف کلنز

اما در بیلدر بیس یا همان Builder Base به دو سرباز جدید هم برخورد خواهید کرد و پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد این سرباز های جدید در آینده افزایش یابد.

بومبر یا Bomber اولین سربازی است که در Builder Base کلش اف کلنز به عنوان یک سرباز جدید با آن رو به رو می‌شوید. بومبر در واقع کاراکتری مشابه با کاراکتر بومبر در بازی کلش رویال Clash Royale محسوب می‌شود که با پرتاپ بمب به ساختمان ها و دیوارهای دشمن دمیج سنگینی وارد می‌کند.

سرباز یا نیروهای جدید بعدی که در Builder Base بازی کلش اف کلنز به آن برخورد خواهید کرد Cannon Cart نام دارد. این سرباز یا نیرو در واقع یک کنون یا توپ متحرک است که می‌توانید از آن در نبردهای بیلدر بیس استفاده کنید.

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

هیرو جدید Builder Base کلش اف کلنز

در Builder Base کلش اف کلنز یک هیرو اختصاصی و جدید هم وجود دارد که به آن بتل مشین یا Battle Machine گفته می‌شود. این هیرو در واقع توسط استاد معمار ساخته و در نبردها هدایت می‌شود. بتل مشین در بیلدر هال ۵ Builder Hall 5 آنلاک می‌شود و اگر آن را تا لول ۵ آپگرید کنید، قابلیتی تحت عنوان “چکش برقی” Electrical Hammer به آن اضافه می‌شود. پس در بیلدر بیس Builder Base یک هیروی جدید هم وجود دارد.

معرفی و بررسی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز

سبک نبرد جدید Builder Base کلش اف کلنز

همانطور که پیش از این هم گفتیم سبک نبردها در بیلدر بیس Builder Base کاملا با آنچه که پیش از این در بازی کلش اف کلنز دیده بودید متفاوت است. نبردهای بیلدر بیس حالت دوئل دارند و مابین دو گیمری برگزار می‌شوند که به صورت آنی در آن لحظه آنلاین بوده و به دنبال یک مبارزه باشند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *