نیکول کیدمن سریال Love Rosie را می سازد

ددلاین گزارش می‌دهد که در آینده سریالی تلوزیونی از روی مجموعه داستان‌های کوتاه سیسیلیا آهرن «Cecelia Ahern» به نام Love Rosie ساخته خواهد شد. نیکول کیدمن «Nicole Kidman» با برونا پاپاندریا «Bruna Papandrea» برای ساخت داستان‌ها  و با ترزا پارک «Theresa Park» برای انطباق داستان‌ها با یکدیگر همکاری خواهد کرد. با ما همراه باشید.

در حال حاظر قرار است که این سریال بدون نام در ۳۰ قسمت ساخته شود و هر قسمت هم یک داستان را برای مخاطب تداعی کند. هر قسمت داستان زنی را روایت می‌کند که به دنبال تغییری پوچ و بی‌هدف در زندگی خودش است. کتاب Love Rosie در نوامبر «آذر» امسال از انتشارات UK through Harper در انگلستان منتشر می‌شود و در سال ۲۰۱۹ از انتشارات Grand Central در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

سازندگان آثاری همچون سریال GLOW «گلو»، لیز فلاهیو «Liz Flahive» و کارلی منچ «Carly Mensch» به عنوان شورانرها انتخاب شده‌اند. آهرن گریتلایت «Ahern Greenlight» از Go Production Label این سریال را تولید خواهد کرد و پری ساری «Per Saari»، استیو هوتنسکی «Steve Hutensky»، نیکول کیدمن و برونا پاپاندریا تهیه کنندگان اجرایی خواهند بود.

کیدمن درحال حاظر درگیر پروژه‌هایی مانند فصل دوم سریال Big Little Lies می‌باشد و همچنین ستاره این سریال و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی آن است. همچنین او را در آینده در فیلم‌هایی نظیر Boy Erased «پسر حذف شده»، Aquaman «آکوامن» و Destroyer «تخریب‌گر» خواهیم دید. اما تمام این فیلم‌ها برای پخش در اواخر امسال برنامه ریزی شده‌اند.

Comingsoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *