سازنده جسیکا جونز به تلویزیون برادر وارنر خواهد رفت

به گزارش هالیوود ریپورتر، سازنده سریال تحسین برانگیز Jessica Jones جسیکا جونز ملیسا رزنبرگ «Melissa Rosenberg»، تلویزیون مارول و نتلفیکس را با یک قرداد بزرگ‌تر به سوی تلویزیون برادران وارنر ترک خواهد کرد. با ما همراه باشید.

رزنبرگ مرکز جنگ رقابتی بین دو استودیو بود، اما در واقع او می‌خواست که کاری متفاوت را انجام دهد. سرویس استریم علاقه ای به از دست دادن او نداشت پس اعلام کرد که جسیکا جونز دو فصل دارد. روزنبرگ به THR گفت:

تا پایان فصل سه، تمام توجه من نزد اعضای خبره تیم بازیگری، نویسندگی و تهیه کنندگی سریال جسیکا جونز است. کار کردن با تلویزیون مارول و نتلفکیس افتخار کاری بزرگی برای من است. ما از بینندگان عزیز که در هر قسمت از ساخت جسیکا جونز یاری‌مان کردند متشکریم. ما داستان‌گویان ماهر بسیاری داریم که افتخار می‌کنم آنان را دوست و همکار صدا کنم. با این که تمام حواس‌ام بر روی این پروژه است ولی هیجان زده‌ام که در آینده با تیم ماهر وارنر در پروژه هایشان همکاری کنم.

اگر جسیکا جونز برای فصل چهارم تایید شود، یک شورانر هم همراه آن بر روی کار خواهد آمد، درحالی که رزنبرگ تهیه کننده اجرایی این پروژه باقی می‌ماند. رزنبرگ با قرارداد چند ساله‌ جدیدش، آثار فراوانی را برای این استودیو مستقل خلق خواهد کرد.

رزنبرگ با آثاری همچون Hercules: The Legendary Journeys «هرکول: سفرهای افسانه‌ای» و ارائه فیلم‌نامه برای هر پنج فیلم Twilight «گرگ و میش» شناخته می‌شود. در حال حاضر هیچ تاریخی برای پخش سریال جسیکا جونز در نظر گرفته نشده است. همچنین تولید فصل سوم در پایان ژوئن «تیر» آغاز شد، می‌توان گفت که ممکن است این فصل در اواخر تابستان سال آینده پخش شود.

Comingsoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *