Sienna Guillory به فیلم کمدی رمانتیک Remember Me پیوست

به گزارش The Hollywood Reporter، ستاره فیلم Resident Evil «رزیدنت اویل»، سینا گیلوری Sienna Guillory به فیلم کمدی رمانتیک Remember Me «مرا به خاطر بسپار»، به کارگردانی مارتین رزت «Martin Rosete» پیوست. با ما همراه باشید.

گیلوری نقش سلما «Selma» را بازی خواهد کرد. دختر کلود «Claude» را بازی می‌کند که شوهر سیاست‌مدارش به یک رسوایی عمومی گرفتار می‌شود و این امر باعث خواهد‌ شد که او و خانواده‌اش از دست رسانه‌ها فرار کنند.

گیلوری در مصاحبه‌اش با The Outlet گفت:

در فیلم Remember Me، شما صداقتی را خواهید دید که فقط در روابط واقعی یک خانواده دیده می‌شود. متناقض و رمانتیک بودن داستان اصلی این فیلم غیر قابل انکار است. من عاشق یک داستان خوب هستم.

در ادامه، مدیر عامل Create Entertainment و همچنین تهیه کننده اجرایی پروژه، آیت شاه «Atit Shah» گفت که گیلوری بهترین بازیگر برای بازی در این فیلم بود.

فیلم‌نامه Remember Me با اختلاف، منحصر به فردترین فیلم‌نامه‌ای است که روی آن کار کرده‌ام. خنده دار، دوست داشتنی و فراتر از جذاب. ما واقعاً احساس خوشبختی می‌کنیم که پس از سه سال این فیلم‌نامه را خواندیم. اکنون تنها چند روز با جلسه اصلی عکاسی فاصله داریم. مارتین سریعاً سینا با اولین تماس صمیمی شد و ارتباط برقرار کرد و تصور نمی‌کردیم که سلما کامل تر از این به نمایش گذاشته شود.

فیلم حول محور کلاد هفتاد ساله می‌چرخد که همسرش فوت کرده و یک منتقد سینما و تئاتر سابق است و می‌فهمد عشق زندگی اش یعنی لیلیان، در خانه‌ سالماندان است و اوقات سختی را می‌گذارند، بدون اینکه کسی از او مراقبت کند. با کمک بهترین دوست کلاد یعنی شین «shane»، او تصمیم می گیرد که تظاهر به آلزایمر کند که تنها راه برای بودن در کنار عشقش است.

علاوه بر گیلوری، بروس دران «Bruce Dern»، بریان کاکس «Brian Cox»، بازیگر فرانسوی کارولین سیلول «Caroline Silhol» و براندون لاراکوو «Brandon Larracuente» در این فیلم ایفا نقش خواهند کرد.

رزت درحال کارگردانی و تهیه فیلم بر اساس فیلم‌نامه‌‌ای است که توسط رافا روسو «Rafa Russo» نوشته شده. این پروژه با همکاری Lazona Films، Creative Entertainment، Kamel Films و F Comme Film ساخته خواهد شد.

فیلم‌برداری فیلم Remember Me در اسپانیا، فرانسه و لس آنجلس از ۲۴ اوت « ۲ شهریور ۹۸» شروع خواهد شد.

Comingsoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *