ویدیویی جدید از گیم‌پلی Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

امروز طی برگزاری کنفرانس مایکروسافت در رویداد Gamescome 2018 تریلر جدیدی از گیم‌پلی Ori and the Will of the Wisps به نمایش درآمد که حالت رقابتی جدید این بازی را نشان می‌داد و واقعا بی نظیر به نظر می‌رسید. با ما همراه شوید.

چند ماه پیش پس از معرفی غافلگیر کننده Halo Infinite مایکروسافت کنفرانس خود در رویداد E3 2018 را با خوشحال کردن طرفداران عنوان Ori and the Blind Forest به پایان رساند تا بدین صورت رسما از نسخه بعدی این سری رونمایی کرده باشد. عنوان Ori and the Will of the Wisps دارای ویژگی‌های بیشتر و بهتری از نسخه‌های پیشین خود است و پروتاگونیست محبوب ما این بار حرکات جدیدی می‌تواند انجام دهد و چند دوست هم اطراف خود داشته باشد.

نوآوری از سر و روی این بازی می‌بارد. امروز هم در جریان برگزاری رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ تیم توسعه دهنده این بازی یعنی Moon Studios حالت جدیدی از این بازی را به معرفی گذاشت. این استودیو در این رابطه گفت:

ما از معرفی حالت کاملا جدید Spirit Trial این بازی بسیار بسیار هیجان زده‌ایم. Spirit Trialها در دنیای بازی قابل پیدا شدن هستند و به بازی‌بازان این امکان را می‌دهند که به صورت غیر یکسان با دوستان خود به مسابقه بپردازند.

دیدن اضافه شدن چنین بخشی که بازی‌بازان را در تعامل با هم قرار می‌دهد، بسیار عالی است. در حقیقت اضافه شدن چنین بخشی به این سری یک نوآوری جدید در این سری به حساب می‌آید که هیجان بسیار بیشتری به این بازی اضافه خواهد کرد.

بازی‌بازان در عنوان Ori and the Will of the Wisps ماجراجویی بزرگی را آغاز می‌کنند که مبارزات و گزینه‌های شخصی‌سازی زیادی را در دنیای عظیم و عجیب و غریب این بازی تجربه می‌کنند. هدف در این بازی این است که از دوستان و متحدان خود برای پیدا کردن سرنوشت اصلی Ori کمک بگیرید. انتظار می‌رود که Ori and the Will of the Wisps در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. این بازی با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه روی کنسول اکس‌باکس وان اکس اجرا خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *