بررسی و ومعرفی بازی پونگا Pongea

بررسی و ومعرفی بازی پونگا Pongea + لینک دانلود

اگر به از علاقمندان به بازی های موبایل با سبک ماجراجویی هستید، بازی پونگا Pongea می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که برایتان تجربه‌ای لذت‌بخش را به ارمغان می‌آورد. در این مقاله به بررسی و معرفی بازی پونگا  می پردازیم. با ما در دامه مطلب همراه شوید.

پیش از هر چیز باید بگویی که متاسفانه پونگا  یک بازی رایگان نیست و برای دانلود آن از کافه بازار باید مبلغ ۵۰۰۰ تومان را پرداخت کنید. اما اگر از علاقمندان بازی های موبایل سبک ماجراجویی باشید، این بازی می‌تواند ارزش مبلغ مورد نظر را داشته باشد. در پونگا شما نقش یک موجود عجیب و غریب و سه چشم را ایفاء می‌کنید که برای رسیدن به عشق خود تلاش می‌کند! عشق او توسط اژدهای پلید و عجیب‌تری ربوده شده است.

در مسیر بازی شما با تله های و موجودات عجیب زیادی رو به رو می‌شوید که این مسئله جذابیت بازی را بیشتر می‌کند. پونگا برای عبور از تله ها و دشمنان باید از روی آن‌ها بپرد و کنترل دقیق انجام این کار بر عهده شماست. تصور نکنید که پریدن از روی تله های و موانع مسیر بسیار ساده است! شما باید برای انجام این کار دقت کافی را به خرج دهید. شاید انجام آن در ابتدای بازی کمی دشوار باشد اما به مرور به این رویه و شیوه انجام آن عادت می‌کنید.

بررسی و ومعرفی بازی پونگا Pongea

بنابراین شما در بازی پونگا  هیچ سلاحی ندارید و مسیر بازی بر روی انتخاب های درست شما در راستا پریدن از روی موانع و دشمنان خلاصه می‌شود. یکی از نقاط قوت بازی Pongea را می‌توان به طراحی خوب محیط بازی یا رابط تجربی آن نسبت داد. همچنین طراحی کاراکترهای بازی هم بسیار دل‌نشین انجام شده است.

صداگذاری خوبی که در بازی پونگا انجام شده هم از دیگر نقاط قوت آن محسوب می‌شود. این مسائل سبب شده‌اند که بازی مذکور به یک بازی خوب و مناسب برای علاقمندان به بازی های موبایلی سبک ماجراجویی تبدیل شود. ضمنا حجم این بازی چیزی در حدود ۲۲ مگابایت است.

نقاط قوت:

صداگذاری خوب

رابط تجربی و بصری جذاب

گیم پلی مناسب و سرگرم کننده

نقاط منفی:

رایگان نبودن و هزینه نسبتا بالا برای دانلود بازی

عدم وجود آیتم‌های متنوع و خاص برای تنوع بخشیدن به بازی

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *