پیشنهاد بی شرمانه زن شیطان صفت به پسر ۱۵ ساله همسایه! / وقتی شوهرش نبود به خانه اش رفتم + عکس

پیشنهاد بی شرمانه زن شیطان صفت به پسر ۱۵ ساله همسایه :زنی ۳۵ ساله با کشاندن پسربچه ها به خانه اش از لحظه های شیطانی فیلم می گرفت. با ما همراه شوید.

یک زن ۳۵ ساله متاهل پس از به اشتراک گذاری عکس های خود در فیس بوک مبنی بر زنده بودنش تا ۲ روز دیگر قربانیان بین ۱۶ تا ۱۸ ساله خود را در فیس بوک فریب می داد و بعد از قرار گذاشتن و برقراری رابطه نامشروع با آنان از لحظات سپری شده به صورت پنهانی فیلم و عکس تهیه می کرد و سپس از آنان در مقابل نپرداختن هزینه مورد نظرش و منتشر نکردن فیلم و عکس در یوتیوب و فیس بوک از قربانیان خود اخاذی و آن ها را وادار به رابطه نامشروع می‌کرد.

بر اساس گزارش های منتشر شده توسط پلیس، این زن شیطان صفت که جنیفر دمیسی نام دارد خود را دختری ۱۶ ساله و مبتلا به بیماری سرطان معرفی می کرد و با پوشاندن موی سر خود طوری که سرش بدون مو دیده شود و پوشیدن لباس مخصوص بیماران سرطانی یک بیمارستان در آریزونا به صورت گفتگوی تصویری آنلاین قربانیان خود را به بهانه بازدید وی در مکان هایی که انتخاب می کرد قرار ملاقات می گذاشت.

به گفته پلیس وی به مدت ۵ سال به این شیوه قربانیان خود را تحت سواستفاده قرار می داد.

این زن به علت آن که یکی از قربانیان خود از پرداختن پول سر باز کرد او را تهدید به انتشار عکس‌ ها و فیلم های گرفته شده کرد اما نوجوان ۱۵ ساله والدین خود را در جریان قرار داد و آنان با مشاوره و همکاری پلیس طبق یک نقشه دقیق و حساب شده با قرار دادن یک افسر پلیس با هویت جعلی در صفحه فیس بوک طوری که از دوستان قربانی ۱۶ ساله به شمار آید توجه جنیفر دمیسی را به خود جلب کرد و در نهایت با حضور پلیس به صورت مخفیانه در محل قرار پس از حضور او در اتومبیل شخصی اش دستگیر شد.

جنیفر به جرم تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از نوجوانان به وسیله فیس بوک و اخاذی از آن ها طی ۵ سال گذشته دستگیر و به زندان منتقل شد تا اولین جلسه دادگاه وی برگزار شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *