همایون به بهانه نشان داد کلکسیون کلاه و شکلات مهسا را به خلوتگاه کشاند! + عکس

پسر جوان با نقش پردازی و به بهانه نشان دادن کلکسیون کلاه و شکلات زن جوان را به خانه اش کشاند و او را به طرز تلخی هدف نیت شوم خود قرار داد. با ما در ادامه همراه شوید.

 

همایون به بهانه نشان داد کلکسیون شکلات و کلاه مهسا را به خلوتگاه کشاند! + عکس

 

سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهرن گفت: روز ۱۱ مرداد ماه امسال پرونده ای با موضوع آزار و اذیت از کلانتری ۱۰۲ پاسداران به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن خانم جوانی حدودا ۳۰ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود .

شاکی پرونده به نام مهسا پس از حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدود ۶ ماه پیش در شبکه اینستاگرام با شخصی به نام همایون آشنا شدم ؛ در این مدت از ایشان در خصوص ادامه تحصیل مشاوره می گرفتم تا اینکه چند روز پیش از طریق تلگرام پیامی برای من فرستاد و در ازای تدریس و مشاوره ای که انجام داده بود از من درخواست حق مشاوره کرد ؛ از همایون شماره کارت عابربانک خواستم تا هزینه مشاوره را به حسابش واریز کنم اما از من خواهش کرد تا پول را به صورت ارز خارجی پرداخت کنم و به این بهانه نشانی محل سکونتش در محدوده خیابان خواجه عبدالله انصاری به من داد تا پول را برایش ببرم .

شاکیه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : زمانیکه به در خانه همایون رسیدم وی به بهانه ی اینکه در خانه خود کلکسیون کلاه و شکلات دارد و قصد نشان دادن آنرا به من دارد ، مرا به داخل خانه اش دعوت کرد اما زمانیکه وارد خانه شدم ناگهان وی از این فرصت سوء استفاده کرده و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری متهم گفت : در ادامه رسیدگی به پرونده و با تأیید موضوع شکایت از سوی پزشکی قانونی ، کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با شعبه ۳ دادگاه کیفری یک استان تهران به محل سکونت همایون ۳۵ ساله در خیابان خواجه عبدالله مراجعه و اطلاع پیدا کردند که متهم از این مکان متواری شده است ؛ لذا در ادامه اقدامات پلیسی نهایتا مخفیگاه همایون در خیابان پاسداران شناسایی ، دستگیر و به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران منتقل شد .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در پایان این خبر گفت : متهم در تحقیقات بعمل آمده صراحتا به آزار و اذیت جنسی شاکیه اعتراف و پس از صدور قرار قانونی ، جهت سیر مراحل قضایی روانه زندان شد .

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *