قرار شوم نوعروس با مرد غریبه در جنگل / تازه داماد زنش را زیر نظر داشت !

قرار شوم نوعروس با مرد غریبه در جنگل :تازه دامادی برای انتقام از نامزد قبلی عروسش دست به اتفاق وحشتناکی زد. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

 تازه داماد و عروسی در اندونزی به خاطر جنایت وحشتناکی که انجام داده بودند، دستگیر شدند.

این زوج تازه ازدواج کرده، هنوز طعم خوشبختی را نچشیده بودند که داماد متوجه شد هفته قبل از ازدواجش، عروس خانم مورد آزار و اذیت از سمت نامزد قبلی اش قرار گرفته است.

او وقتی موضوع را از زبان همسرش شنید به شدت عصبانی و دیوانه شد به طوری که نقشه کشید مرد بی حیا را به جایی خلوت کشاند و انتقامش را گرفت.

عروس خانم که نورا نام داشت با نقشه و دسیسه چینی با نامزد قبلی‌اش تماس گرفت و قول یک شب عاشقانه را در جنگل داد تا او را به دام بکشاند، اما وقتی پسر جوان به محل رفت جای نورا، همسرش اِفندی را دید.

ابتدا از وحشت زیاد قادر به حرکت نبود اما وقتی که تصمیم گرفت پا به فرار بگذارد، از پشت سر توسط چوبی بزرگ که نورا به سرش کوبید، بیهوش شد.

افندی وقتی او را بیهوش دید با چاقو ابخشی از اندام هایش  را برید و بعد جسم بیهوش اش را به داخل ماشین برد و آتش زد.

مرد غریبه ای که از دوردست این حادثه را دیده بود با موبایلش از تمامی صحنه ها فیلمبرداری کرد تا با مدرک نزد پیش پلیس برود.

نورا و افندی وقتی کار خود را انجام دادند در مقابل چشمان مرد غریبه ، گوشت های بدن  مقتول را سرخ کردند و خوردند و زمانی که قصد فرار داشتند، توسط پلیس محلی اندونزی که با گزارش مرد غریبه به محل حادثه آمده بودند، محاصره و دستگیر شدند.

ماموران پلیس پس از مشاهده فیلم و اعترافات عروس و داماد، آن دو را برای حکم قضایی به دادگاه فرستادند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *