این زن می خواست همزمان صیغه موقت دو دوست شود!!

این زن می خواست همزمان صیغه موقت دو دوست شود!! :یک زن صیغه ای باعث جنایتی بین دو دوست شد. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

 مدتی پیش پلیس در جریان تیراندازی مرگبار به خودروی آزرا قرار گرفتند و در صحنه پی بردند که راننده خودروی آزرا در جریان این تیراندازی به کام مرگ فرو رفته است و زنی که در صندلی جلو نشسته بود با مرگ دست و پنجه نرم می کرد و کودکی که از ترس اشک می ریخت که ماموران خیلی زود زن جوان را به بیمارستان انتقال دادند.

تجسس های پلیسی برای دستگیری عامل این تیراندازی کلید زده شد و ماموران پس از ۴۸ ساعت وقتی زن جوان از حالت کما بیرون آمد، هدف تحقیق قرار گرفت.

زن ۴۸ ساله به ماموران گفت: همراه شوهر صیغه ای و فرزندم داخل خودروی آزرا بودیم و زمانیکه جلو در خانه منتظر بودیم که در پارکینگ باز شود شهرام همراه ۳ مرد دیگر جلوی ما را گرفتند و شهرام با اسلحه ای که در دست داشت اقدام به تیراندازی کرد و دیگر هیچ چیزی به یاد ندارم.

وی گفت: شهرام دوست شوهر صیغه ای ام بود قصد داشت با من رابطه برقرار کند که من مخالفت کردم و او به همین خاطر برای انتقام گیری دست به این کار زده است.

بدین ترتیب ماموران با اقدامات فنی و پلیسی شهرام را در تهران به دام انداختند.

شهرام گفت: من قاتل نیستم  زن جوان قصد داشت من به دوستم خیانت کنم و با هم در ارتباط باشیم و احساس می کنم به همین خاطر می خواهد قتل را به گردن من بیندازد و بی گناهم.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *