حمله پیراناها به زنی در حال شنا

حمله پیراناها به زنی در حال شنا! + عکس

گروهی از گردشگران که همرا با بومیان مشغول برگزاری جشن بودند مورد حمله پیراناها قرار گرفتند ، رنگ خونین آب همه را به وحشت انداخته بود.

وحشت در یکی از سواحل برزیل با تکرار حمله پیرانا های گوشتخوار شدت گرفت. تعداد زیادی از گردشگران که برای استراحت به یکی از سواحل برزیل سفر کرده بودند در حالیکه مشغول برگزاری جشنی سنتی همراه با اهالی بومی آن منطقه بودند  مورد حمله تعدادی پیرانا قرار گرفتند.حمله پیرانا

حمله پیراناها به زنی در حال شنا

یکی از زنان جوان زخمی که به بیمارستان منتقل شده بود به دلیل زخم عمیقی که از جای دندان های تیز پیرانا در پایش ایجاد شده بود به سرعت مداوا شد.

این ششمین بار است که در ماه اخیر پیراناها به افرادی که برای شنا وارد آب می شوند حمله می کنند.

“دنیلی” ۲۸ ساله به همراه همسر و دختر ۵ ساله اش برای تفریح به ساحل سان فرانسیسکو آمده بود که در حال شنا دچار این حادثه شد . او می گوید:اواسط جشن بود و چند دقیقه ای بود که برای شنا کردن وارد آب شده بودم که ناگهان درد شدیدی در پایم احساس کرده و فریاد زدم ، وقتی به داخل آب نگاه کردم گروهی از ماهی ها را دیدم که به سمت من شنا می کنند و به سرعت از انجا دور شدم. خیلی وحشتناک بود چرا که ماهی ها به افراد دیگری که در اطراف من بودند حمله ور شدند و آب را پر از خون کردند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *