چگونه هدست بلوتوث را به تلویزیون متصل کنیم؟

شاید برای شما بسیار پیش آمده باشد که شب هنگام همه خواب هستند یک مسابقه مهم و یا فیلم مورد علاقه شما در حال پخش و مجبورید صدای تلویزیون را ببندید و تماشا کنید . با هدست بلوتوث شما و یک نفر همراه میتوانید همزمان دو نفره هم تلویزیون تماشا کنید و هم صدای برنامه مورد علاقه خود لذت ببرید . در این مقاله نحوه اتصال هدست بلوتوث به تلویزیون را به شما آموزش خواهیم داد. پس در ادامه با ما همراه شوید.

  1. از اینکه تلویزیون تان از بلوتوث پشتیبانی می کند، مطمئن شوید.

برخلاف گوشی های همراه، تلویزیون ها معمولاً فاقد قابلیت بلوتوث هستند.

( اگر در منوی تلویزیون تان گزینه [بلوتوث] وجود دارد، پس از دستگاه های بلوتوث پشتیبانی می کند.)

  1. هدست تان دارای دانگل است،دانگل موجود در داخل جعبه را توسط کابل AUX موجود در کارتن به خروجی هدفون آن را به تلویزیون وصل کنید.

وقتی دانگل را به جک هدفون پشت تلویزیون وصل می کنید،دکمه وسط دانگل را نگهدارید و برای اینکه در موقعیت ست شدن قرار بگیرد خدودا بعد از روشن شدن ۳ ثانیه بیشتر نگهدارید .

۳٫هدفون را روشن کنید و فقط حدودا چهار ثانیه نزدیک دانگل نگهدارید .هدفون اولی ست شد .

۴٫هدفون دومی را روشن کنید و به دانگل نردیک کنید (۴ثانیه) . دومی هم ست شد .سیگنال های صدای استریو را به هدست منتقل می کند.

برخی نکات :

۱٫فاصله هدفون تا دانگل ۱۰ متر میباشد .

۲٫میتوانید ازاین هدفون در موارد مشابه ویدیو پروژکتور و سینما خانگی و سایرپلیرها استفاده کنید .

۳٫دانگل بلوتوث دستگاه همانند هدفون ها نیاز با شارژر دارد و هر بار شارژ کامل در شرایط نرمال حدودا ۱۰ ساعت کار میکند .پورت شارژ اندرویدی میباشد و میتوانید از طریق پورت USB تلویزیون یا آدابتور موبایل ۵ ولت شارژ نمایید .

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *