دلیل نمایش ارور Break ending در بازی کلش اف کلنز چیست؟

بسیاری از کاربران در رابطه با پیغام خطا یا اروری در بازی کلش اف کلنز صحبت می‌کنند که با عنوان Break ending نمایان می‌شود. اما دلیل نمایش این ارور چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا در مورد دلایل بروز ارور Break ending در بازی کلش اف کلنز صحبت کنیم پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

ارور Break ending کلش اف کلنز یکی از ارورها یا پیغام های خطای آزاردهنده و مرموزی است که کاربران زیادی آن را دیده‌اند. این ارور در بازه های زمانی طولانی رخ می‌دهد و منجر می‌شود تا گیمر از بازی خارج شود و در صورت نیاز بار دیگر وارد آن گردد. اما دلیل نمایش ارور Break ending کلش اف کلنز چیست؟

ارور Break ending کلش اف کلنز چیست و چرا نمایان می‌شود؟

ارور Break ending در بازی کلش اف کلنز به این دلیل ارائه می‌شود که شما برای مدت زمانی طولانی (نزدیک به ۳ ساعت مداوم) در محیط بازی حضور داشته باشید و اصطلاحا آنلاین باقی بمانید. در این شرایط ارور مذکور نمایان می‌شود و از شما درخواست می‌کند تا بازی را ریلود (Reload) کنید. اما چرا باید این ارور توسط کلش اف کلنز نمایش داده شود؟

این ارور از سوی سوپرسل طراحی شده و هدف آن مقابله با هک بازی و تقلب در آن است. بسیاری از گیمرها با استفاده از ربات های مختلف به هک بازی از طریق شبیه ساز های کامپیوتری نظیر بلو استکس Bluestacks می‌کنند. به این صورت بدون اینکه آن‌ها آنلاین باشند، ربات ها به طور خودکار دهکده آن‌ها را مدیریت و لول آپ می‌نمایند. این ربات ها حتی دستوراتی همچون اتک، دونیت و غیره را هم به طور خودکار انجام می‌دهند. پس سوپرسل با تنظیم ارور Break ending قصد داشته تا در عملکرد ربات های هک بازی اختلال ایجاد کند.

در نظر داشته باشید که نمایش ارور مذکور به آن معنا نیست که سوپرسل به طور قطع مطمئن شده که شما از ربات های هک بازی استفاده می‌کنید. این روش تنها یک روش ساده برای اختلال ایجاد کردن در استفاده کاربران از ربات های هک مورد نظر محسوب می‌شود. پس اگر با این ارور مواجه شدید، نگران نباشید. ضمنا فراموش نکنید که اگر سوپرسل بفهمد که شما قطعا  از روش های هک استفاده می‌کنید، اکانت شما را برای همیشه بن یا مسدود می‌کند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *