اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟

یکی از اسپل ها یا طلسم هایی که تقریبا در همان اوایل انجام بازی کلش اف کلنز  قادر به استفاده از آن هستید، اسپل رعد و برق یا Lightening Spell است. این اسپل یک الگوی خاص و مشخص دارد. در این مقاله قصد داریم به  شرح الگوی عملکرد اسپل رعد و برق کلش اف کلنز بپردازیم. با ما در ادامه همراه شوید .

یکی از اسپل های محبوب و ابتدایی که در بازی کلش اف کلنز قادر به استفاده از آن هستید، اسپل رعد و برق یا همان Lightening Spell است. این  طلسم به محض ساخت لابراتوار یا آزمایشگاه قابل استفاده می‌شود. زمانی که این اسپل را استفاده کنید، رعد و برق هایی از آسمان ساطع می‌شوند و به ساختمان ها و نیرو های دشمن آسیب می‌رسانند.

الگوی عملکرد اسپل رعد و برق کلش اف کلنز Lightening Spell

شما در اتک های خود می‌توانید نهایتا ۵ اسپل رعد و برق را حمل کنید. در این شرایط هر یک از اسپل های رعد و برقی که استفاده می‌شوند یک الگوی خاص و مشخص خواهند داشت. این الگو به ترتیب در عکس های زیر نمایش داده شده‌اند. عکس اول الگوی اسپل رعد و برقی است که برای اولین بار خالی می‌کنید و عکس دوم، سوم، چهارم و پنجم هم به ترتیب الگوی اسپل های رعد و برق دوم، سوم، چهارم و پنجم را نمایش می‌دهند.

اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟ اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟ اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟ اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟ اسپل رعد و برق در کلش اف کلنز چگونه عمل می کند؟

همانطور که در عکس‌ها می‌بینید، در ۴ مرحله اول خالی کردن اسپل رعد و برق یک صاعقه با فاصله نسبتا بیشتری نسبت به سایر صاعقه‌ها وارد می‌شود. شناسایی دقیق محل فرود آمدن آن می‌تواند در نبردها به شما کمک کند. دقت داشته باشید که محل صاعقه شماره ۱ همیشه همان مکانی است که شما برای پیاده کردن اسپل رعد و برق آن را لمس می‌کنید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *