تصادف شدید 4 خودرو در بزرگراه نیایش

تصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه نیایش! +تصاویر

تصادف شدید شبانه چهار دستگاه خودرو سواری در بزرگراه نیایش، دو مصدوم برجای گذاشت. به گزارش سازمان آتش نشانی تهران، همزمان با بروز این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۵ و ۹۴ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۲۱:۵۸ شب گذشته خود را به بزرگراه نیایش (مسیر غرب به شرق)، بعد از بزرگراه اشرفی اصفهانی رساندند.

فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی در این باره گفت: در محل حادثه چهار دستگاه خودرو سواری رنو ساندرو، پراید، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ به شدت با یکدیگر برخورد کردند که شدت این حادثه به حدی بود که خودرو پژو ۲۰۶ و خودرو ساندرو دچار واژگونی شدند.

وی افزود: تعدادی از سرنشینان قبل از رسیدن آتش نشانان به سلامت از خودروها خارج شدند اما یک نفر خانم جوان و یک نفر مرد میانسال (از سرنشینان دو خودرو واژگون شده) دچار آسیبی دیدگی شده بودند.

حسین خراد مهر اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، جلوگیری از نشت بنزین خودروها با استفاده از تجهیزات مخصوص و قطع جریان برق خودروها ایمن سازی های لازم را انجام دادند و مصدومان را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از بازگرداندن خودروهای واژگون شده به حالت اولیه و انتقال همه خودروها به حاشیه امن بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

تصادف شدید 4 خودرو در بزرگراه نیایش تصادف شدید 4 خودرو در بزرگراه نیایش

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *