بازی Battlefield 5 ممکن است نسبت به عناوین Black Ops 4 و Red Dead Redemption 2 عملکرد بدتری داشته باشد

به نظر می‌رسد براساس تحلیل های شرکت Piper Jaffray عنوان Battlefield 5 نسبت به عناوین هم رده خود طرفداران و علاقمندان  کمتری دارد. با ما همراه شوید.

در پاییز سال جاری شاهد انتشار عناوین بزرگ بسیاری خواهیم بود. در این میان بازی های پرطرفدار زیادی مانند عناوین  Call of Duty: Black Ops 4 ،Red Dead Redemption 2  و  Fallout 76 بازیکنان گزینه ‌های بسیاری برای انتخاب خواهند داشت. حال بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی تحلیلگران شرکت  Piper Jaffray، بازی Battlefield V  بدترین عملکرد را در میان رقبا و عناوین ذکر شده خواهد داشت. در ادامه به توضیحاتی در این مورد خواهیم پرداخت.

این شرکت تحلیلی یک نظر سنجی بر اساس پنج عنوان Call of Duty: Black Ops 4، Red Dead Redemption 2، Fallout 76 ،Battlefield V  و Assassin’s Creed Odyssey  انجام داده است. در این نظر سنجی از ۳۰۰ کاربر آمریکایی در مورد این عناوین پرسیده شده است که علاقمند به تجربه کدام یک از بازی‌های یاد شده هستند. بنابر پاسخ‌ های داده شده، این افراد به تجربه عناوین Call of Duty: Black Ops 4 و Red Dead Redemption 2  بیشترین علاقه را دارند و تجربه آنها را به عناوین دیگر ترجیح داده‌اند و اکثر آن‌ ها علاقه کمتری به تجربه عنوان Battlefield V دارند.

علاوه بر این، این تحلیلگران نگاهی به بازخورد‌ های این عناوین در یوتیوب داشته‌اند. که بر اساس آن، عنوان Battlefield V بیشترین بازخورد منفی را به خود اختصاص داده است در حالی که عنوان Red Dead Redemption 2 بازخورد‌ های مثبت بسیاری دریافت کرده و در صدر این جدول قرار دارد. مطمئنا تصمیم شرکت بزرگ الکترونیک آرتس برای قرار دادن تصویر یک شخصیت مونث برروی جلد بازی تاثیر بسزایی در بازخورد ‌ها داشته است.

البته باید خاطر نشان کرد که کاربران هیچ مشکلی با حضور شخصیت‌ های مونث در بازی‌های رایانه‌‌ای ندارند. اما حضور یک زن در مرکز تصویر جنگ جهانی دوم از نظر تاریخی نیز اشتباه است. چرا که درصد بسیار ناچیزی از زنان در میدان‌ های نبرد آن دوره حضور داشته‌اند. با گذشت چند ماه از معرفی عنوان  Battlefield V، هنوز هم تریلری از بخش تک ‌نفره منتشر نشده است و شرکت الکترونیک آرتس بخش بزرگی از تبلیغات خود را صرف نمایش بخش Grand Operations کرده است. پس بنابراین می‌توان گفت که هنوز بسیاری از بازی‌بازان از اینکه با چگونه عنوانی رو به رو هستند، مطمئن نیستند و به تبع این موضوع برروی علاقه آن‌ها برای خرید بازی تاثیر داشته است.

البته چند وقت پیش هم این شرکت در تحلیلی از شکست تجاری عنوان Red Dead Redemption 2 در مقابل عناوین Battlefield 5 و Black Ops 4 گفته بود. حال باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این تحلیل‌ها به واقعیت می‌پیوندد.

عنوان Battlefield V در تاریخ ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌ های ایکس ‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید. باید صبر کنیم تا ببینیم این عنوان در عمل چه می‌کند. لطفا شما هم نظرات خود را با ما در مورد این عنوان نسبت به رقبا خود در میان بگذارید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *