مراسم روح گیری شیطانی جان پسربچه ۳ ساله را گرفت + عکس

پلیس جسد دفن شده پسر خردسالی را که قربانی یک مراسم روح گیری شیطانی شده بود در یک تونل پیدا کرد. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

 

مراسم روح گیری شیطانی جان پسربچه 3 ساله را گرفت + عکس

جسد پسر ۳ ساله ای که در حیاط یک خانه موقت در ایالت نیومکزیکوی آمریکا دفن شده بود پیدا شد. این پسر خردسال طی یک مراسم فراری دادن ارواح شیطانی جانش را از دست داده بود. جسد این کودک در تاریخ ۳ آگوست در حالی که در یک تونل دفن شده بود توسط پلیس پیدا شد. ۱۱ کودک دیگر که بین ۱ تا ۱۵ سال داشتند و بسیار گرسنه بودند در داخل تونل پیدا شدند. بنا به گفته پلیس به این کودکان روش تیراندازی نیز آموزش داده می شد.

8482086_266

دو مرد به همراه سه زن که با ۱۱ اتهام از جمله تبهکاری و سوءاستفاده از کودکان متهم هستند توسط پلیس دستگیر شدند. آنها در یک خانه موقت که از پالت های چوبی و لاستیک ساخته شده بود و در منطقه ای دورافتاده واقع شده بود سکونت داشتند. دادستان “جان لوولاک” در این باره گفت که پسر ۳ ساله “عبدل غنی وهاج” طی یک مراسم مذهبی فراری دادن ارواح شیطانی جان خود را از دست داده است. بنا به گزارش یک مامور اف بی آی با نام “تراویس تیلور” زمانی که پدر این کودک دست خود را روی سر پسرش قرار داده و شروع به زمزمه کردن شعر کرده او جانش را از دست داد. دادگاه اولیه متهمان انجام شده و آنها فعلا با قید ضمانت ۲۰۰۰۰ دلاری آزاد شده اند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *