اطلاعاتی در مورد شخصیت جدید بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

به تازگی اطلاعات و جزئیات از یکی از دو شخصیت پیشرو عنوان Rainbow Six Siege منتشر شده است و این شخصیت Clash نام دارد. با ما همراه شوید.

عنوان Rainbow Six Siege جزو بازی‌های محبوب شرکت یوبیسافت است و این شرکت نیز تا کنون با پشتیبانی بی‌نظیری جواب تمام کاربران این عنوان را داده است و تمام آنان را راضی نگه داشته است. در فصل بعدی این عنوان که با نام Operation Grim Sky منتشر خواهد شد، شاهد اضافه شدن دو شخصیت جدید به این بازی هستیم. به تازگی اطلاعاتی در مورد یکی از آنها منتشر شده است.

بروزرسانی جدید این عنوان با نام Operation Grim Sky در تاریخ ۱۹ آگوست به صورت کامل عرضه خواهد شد و در آن دو شخصیت ضد تروریسم جدید دیگر حضور خواهن داشت.

شخصیت کلش (Clash) اصلیتی اسکاتلندی دارد و اولین شخصیتی است که در گروه مدافعان یا  Deffenders در این بازی سپر به دست می‌گیرد ولی نه یک سپر ساده! سپر کلش کاملا شفاف است و سر تا پای او را می‌پوشاند. همچنین این شخصیت، شوکری دارد که از ظاهر آن می‌توان انتظار داشت که فیل را به راحتی و تنها با یک گلوله از پا در بیاورد. شرکت یوبیسافت نیز در مورد این شخصیت توضیحاتی را بیان کرده است:

شخصیت کلش بهترین و مناسب ‌ترین شخصیت برای چنین اسلحه‌ ها و تجهیزات است چون که او از پیشگامان تیم خود در زمینه از بین ‌بردن دشمنان و همچنین طراحی تله هایی بوده است. اگر این موضوع را نیز کنار بگذاریم، او می‌تواند از تجربیات خود که او را به مبارزی سرسخت تبدیل کرده استفاده کند. او کاملا آگاه است که سپر خود را کجا باید کار بگذارد تا مانع از ورود دشمن شود، و یا ورود آن‌ ها را به تعویق بیندازد.

بروزرسانی جدید عنوان Rainbow Six Siege در تاریخ ۱۹ آگوست به صورت کامل برای  پلتفرم های این عنوان عرضه خواهد شد. همچنین اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی این بازی نشده‌اید، اکنون بهترین زمان برای این کار است؛ چرا که عنوان Rainbow Six Siege از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ آگوست در استیم به صورت رایگان قابل بازی کردن خواهد ‌بود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *