۳۰ سال گریه اشتباهی بر سر قبر یک دختر!

۳۰ سال گریه اشتباهی : پدری که به مدت ۳۰ سال و بصورت مستمر در قبرستان و کنار قبر دخترش حضور پیدا می کرد با پی بردن به یک واقعیت تلخ شوکه شد.  با ما در ادامه خبر همراه شوید.

یک مرد اهل منچستر انگلیس می گوید زمانی که متوجه شد ۳۰ سال بر روی یک قبر اشتباهی گریه می کرده است دچار یاس و ناامیدی شده است. “جورج سالت” در گفتگو با یکی از رسانه های انگلیسی گفت دخترش ویکتوریا در جولای سال ۱۹۸۸ تنها ۲ روز پس از تولد درگذشت. او به همراه خانواده جسد دخترشان را در قبرستانی در منچستر دفن کردند. بنا به گفته جورج او سالی ۲ بار به این قبرستان و قبر دخترش مراجعه می کرد اما هنگامی که دریافت قبری که فکر می کرد متعلق به دخترش است خالی است دچار شوک شد.

جورج در این باره گفت : ” واقعا ناامید شدم. نمی دانم سنگ قبر دخترم کجا برده شده بود. وقتی به قبرستان می رفتم کنار قبر دخترم می نشستم و با او درد و دل می کردم اما حالا متوجه شدم روی یک قبر خالی این کار را انجام می دادم.”

جورج با بررسی سنگ قبرهای قبرستان سرانجام سنگ قبر ویکتوریا و ۱۶ نفر دیگر را که در یک مکان دیگری از قبرستان قرار داشتند پیدا کرد. ظاهرا سنگ قبر در دهه ۱۹۸۰ به محلی که قبرهای خالی بوده منتقل میشد اما هنگامی که امسال پرسنل قبرستان متوجه اشتباه خود شدند این سنگ قبر را دوباره به محل اولیه خود منتقل کردند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *