melanie laurent و پیمان معادی به بازیگران فیلم Six Underground پیوستند

طبق خبر منتشر شده از سوی ددلاین، ملانی لوران melanie laurent بازیگر فرانسوی و پیمان معادی، کارگردان و فیلم‌نامه نویس، رسما قراردادی برای پیوستن به بازیگران فیلم اکشن جدید و بزرگ مایکل بی (Michael Bay) به نام Six Underground امضا کردند. برای خواندن جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

فیلم Six Underground براساس ایده اصلی نویسندگان و تهیه‌کنندگان اجرایی، رت ریس (Rhett Reese) و پل ورنیک (Paul Wernick) است که بخاطر نوشتن فیلم‌نامه فیلم‌های ددپول و ددپول ۲ شناخته شدند.

این اولین همکاری Skydance Media و نتفلیکس بعد از ساخت سریال‌هایی همچون Grace And Frankie و Altered Carbon است. این اولین پروژه نتفلیکس برای مایکل بی و رایان رینولدز نیز است.

بازیگران این فیلم عبارتند از: رایان رینولدز، دیو فرانکو (Dave Franco)، منوئل گارسیا-رالفو (Manuel Garcia-Rulfo)، آدریا آریونا (Adria Arjona) و کوری هاوکینز (Corey Hawkins)، بن هاردی (Ben Hardy) و لیور راز (Lior Raz). جزییات مربوط به داستان هنوز پنهان نگه داشته شده است.

دیوید الیسون (David Ellison)، دانا گلدبرگ (Dana Goldberg) و دان گرنگر (Don Granger) این فیلم را همراه با بی برای اسکای‌دنس تولید می‌کنند. اسکای‌دنس رابطه طولانی با نتفلیکس در بخش تلویزیونی داشته و آنها سریال‌ تحسین شده و نامزد جایزه امی، Grace and Frankie را ساختند و اوایل امسال، سریال علمی‌تخیلی Altered Carbon را روی آنتن بردند.

تولید فیلم Six Underground امسال تابستان آغاز گردیده تا سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس پخش شود.

ComingSoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *