تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد

تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد

کمی بیشتر از یک ماه دیگر دوباره شاهد بازگشت سریال بازی تاج و تخت به شبکه HBO خواهیم بود. با توجه به خبرهایی که قبلاً در مورد فصل ۷ این سریال منتشر شده، طرفداران آن بیش از پیش مشتاق دیدن این فصل هستند و به تازگی انتشار تصاویری از فصل جدید، هیجان هواداران بیشتر هم شده است.

همانطور که حتماً می دانید انتشار آخرین تریلر فصل هفتم Game Of Thrones با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و در تعداد بیننده رکورد شکست.

HBO اخیراً تصاویری از فصل ۷ بازی تاج و تخت منتشر کرده که در آن مهمترین شخصیت های داستانی بازی تاج و تخت مثل دنریس،  سرسی، آریا، جیمی و جان اسنو را می توان مشاهد کرد.

طبق گزارش های قبلی، فصل هفتم سریال گیم آف ترونز قرار است در تاریخ ۱۶ جولای سال جاری میلادی از شبکه HBO در ایالات متحده پخش شود. فصل جدید برخلاف فصول قبلی فقط ۷ قسمت خواهد داشت. در واقع ۱۳ قسمت از این سریال باقی مانده که ۷ قسمت آن در قالب فصل هفتم و ۶ قسمت دیگر در قالب فصل ۸ پخش خواهد شد. گفته شده که فصل هشتم این سریال تا ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد. 

در ادامه تصاویر جدید فصل ۷ این سریال محبوب را ببینید

تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد                تصاویر جدید فصل هفتم بازی تاج و تخت منتشر شد

Screenrant

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *