آموزش آپگرید سرباز ها در بازی کلش اف کلنز

اگر به تازگی بازی کلش اف کلنز را آغاز کرده‌اید، احتمالا نمی‌دانید که چگونه قادر به آپگرید سربازان یا نیرو های خود هستید. در این مقاله قصد داریم نحوه آپگرید سرباز ها در بازی کلش اف کلنز Clash of Clans را به شما آموزش دهیم. با ما در ادامه همراه شوید.

نحوه آپگرید سرباز ها در بازی کلش اف کلنز

عموما بازیکنان بازی کلش اف کلنز تا لول ۴ نمی‌دانند که قادر به آپگرید سرباز های خود هستند یا حداقل با نحوه آپگرید نیرو هایشان آشنایی ندارند. خب این مسئله طبیعی است. برای اینکه شما بتوانید سربازهای بازی کلش اف کلنز را آپگرید کنید باید حتما ساختمانی تحت عنوان Laboratory به معنای آزمایشگاه را در مپ خود ساخته باشید.

آزمایشگاه تا پیش از آپگرید تاون هال به لول ۴ قابل ساختن نیست، پس تا زمانی که تاون هال شما به لول ۴ نرسیده باشد، نمی‌دانید یک آزمایشگاه بسازید و نیرو های خود را آپگرید کنید. اما به محض اینکه به تاون هال ۴ رسیدید و یک آزمایشگاه ساختید، قادر به لول آپ سرباز هایتان می‌شود. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.

در مپ خود، آزمایشگاه یا همان Laboratory را انتخاب نمایید.

گزینه Research را انتخاب کنید.

مشاهده خواهید کرد که لیستی از سرباز های موجود نمایش داده می‌شوند. برای آپگرید هر یک از آن‌ها نیاز به اکسیر دارید. همچنین در لول ۱ آزمایشگاه قادر به آپگرید جیانت (Giant) نیستید.

بنابراین به این صورت می‌توانید در بازی کلش اف کلنز نیرو ها یا سرباز های خود را آپگرید کنید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید


TAG


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *