ارور Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز در کلش اف کلنز

چگونه ارور Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز در کلش اف کلنز را رفع کنیم؟

در برخی از شرایط ممکن است ربات ایکس مود گیمز Xmodgames در بازی کلش اف کلنز اروری با مضمون Oops! Mod doesn’t work now را ارائه کند. در این مقاله  نحوه رفع ارور Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز  را به شما آموزش خواهیم داد. با ما در ادامه همراه شوید

رفع ارور Oops! Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز

برای مقابله با این ارور شما باید چند مسئله را بررسی کنید که در ادامه به ترتیب آن‌ها را مورد بازبینی قرار خواهید داد.

مسئله اول: روت بودن دستگاه

برای استفاده از ربات ایکس مود گیمز یا همان xmodgames نیاز است که دستگاه اندرویدی شما روت شده باشد. همچنین اگر از آیفون و آیپد های اپل استفاده می‌کنید هم باید دستگاه جیلبریک شده باشد! پس اگر دستگاهتان روت یا جیلبریک نیست، این عمل را انجام دهید و بار دیگر از طریق ایکس مود گیمز بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را اجرا نمایید.

در نظر داشته باشید که انجام روت یا جیلبریک ناتمام یا ناقص هم می‌تواند دلیلی برای نمایش دادن ارور Oops! Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز  باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتی اگر فکر می‌کنید دستگاهتان به درستی روت شده است، یک برنامه بررسی کننده روت نظیر Root Checker را در دستگاه خود نصب کنید و وضعیت روت بودن یا نبودن آن را کنترل نمایید.

مسئله دوم: دادن دسترسی روت

برای اینکه ایکس مود گیمز یا همان xmodgames بتواند عملکرد صحیحی داشته باشد، لازم است که ضمن اولین اجرا به آن دسترسی روت را بدهید. برای انجام این کار در اولین اجرای برنامه یک پنجره پاپ آپ نمایان می‌شود که حاوی دو گزینه Deny و Allow یا Grant خواهد بود. شما باید در آن پنجره گزینه Allow یا Grant را انتخاب کنید. اگر این کار را نکرده باشید، ایکس مود گیمز نمی‌تواند به روت دسترسی داشته باشند. بنابراین عملکرد آن مختلف می‌شود.

ارور Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز در کلش اف کلن

اگر گوشی را روت کرده بودید و در اولین اجرای ایکس مود گیمز به طور ناخواسته و اشتباه دسترسی روت را به آن ندادید، نگران نباشید. با استفاده از چند روش می‌توانید بار دیگر دسترسی روت را به xmodgames بدهید، اما به نظر ما ساده‌تری روش موجود مربوط به یک بار پاک کردن برنامه و نصب دوباره آن می‌شود. پس از اینکه دوباره xmodgames را نصب کردید، این بار در پنجره پاپ آپ مورد نظر گزینه Grant یا Allow را انتخاب کنید تا به ایکس مود گیمز دسترسی روت داده شود.

مسئله سوم: آپدیت بودن کلش و xmodgames

طبق توضیحاتی که در ارور Oops! Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز  ارائه شده است، آپدیت نبودن بازی کلش اف کلنز  یا ربات ایکس مود گیم هم می‌تواند دلیلی مبنی بر بروز این مشکل باشد. بنابراین سعی کنید همواره جدیدترین نسخه بازی کلش و همچنین جدیدترین نسخه ایکس مود گیمز را مورد استفاده قرار دهید.

مسئله چهارم: اختلال‌های جزئی و انجام ریستارت

در برخی شرایط هم ممکن است اختلال‌های جزئی در سیستم عامل دستگاه منجر به بروز مشکل و نمایش ارور Oops! Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز  شده باشند. پس گوشی یا تبلت خود را فورس ریستارت (Force Restart) کنید و بار دیگر عملکرد ربات ایکس مود گیمز را بررسی نمایید. در برخی شرایط دیده شده که انجام این کار منجر به از بین رفتن ارور Oops! Mod doesn’t work now ایکس مود گیمز  می‌شود.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *