بیوگرافی محمد معتمدی و اولین عکس پسر یک ماهه اش

محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی متفاوت از پسر یکماهه اش فربد به روز کرد. با ما همراه شوید.

عکس متفاوت فربد پسر محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده جوان موسیقی سنتی کشورمان یکماه پیش پدر شد و با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش خبر از تولد فرزندش داد. ۲۵ تیر ۱۳۹۷ او با انتشار یک ویدئو خبر از پدر شدن و تولد پسرش فربد داد .

این خواننده جوان روز گذشته عکس متفاوتی از پسر یکماهه اش را منتشر کرد.

فربد پسر محمد معتمدی خواننده کشورمان

محمد معتمدی

محمد معتمدی و پسرش فربد

محمد معتمدی با انتشار این عکس متفاوت از پسرش در اینستاگرام نوشت:عجب…! پس دنیایی که می گفتند اینجاست …. (امروز با فربد یک ماهه ام)

محمد معتمدی

فربد پسر محمد معتمدی

فربد پسر معتمدی ۲۵ تیر ۱۳۹۷ متولد شد و در برنامه دورهمی که نوروز امسال پخش شد درباره عاشق شدن و ازدواجش گفت:به نظرم عشق قشنگ ترین چیز در نهاد آدم است و من هم عاشق شدم و ۸ ماه است که ازدواج کرده ام.

محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده کشورمان

وی از خواننده های سرشناس موسیقی سنتی کشورمان است که از نزد استادان به نامی موسیقی را آموخت و توانست جایزه چهره برگزیده سال ۲۰۱۳ فرانسه ، فرانس موزیک را از آن خود کند.

محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی 

معتمدی از سال ۱۳۷۶ شروع به فراگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد و به سبب علاقه ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی اصغر شاه زیدی استفاده کرد.

محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده مکتب اصفهان

محمد معتمدی تاکنون با گروه های متعددی فعالیت داشته که از جمله آنها می توان به گروه خورشید (مجید درخشانی)، همنوازان شیدا (محمدرضا لطفی)، ارکستر ملی ایران (فرهاد فخرالدینی)، هم آوایان (حسین علیزاده) و گروه ادیب (که خود وی پایه گذار آن است) اشاره کرد.

محمد معتمدی

محمد معتمدی در برنامه دورهمی مهران مدیری

برنامه خندوانه و دورهمی با حضور معتمدی و آوازخوانی او یکی از پربیننده ترین برنامه ها بود.

محمد معتمدی

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *