تبدیل یادداشت‌ها و صفحات وب به PDF

از کلید Print در iOS برای تبدیل یادداشت‌ها و صفحات وب به PDF استفاده کنید؟

در حال حاضر و در iOS امکان تبدیل فایل های متنی و صفحات وب به PDF از طریق iBook وجود دارد. ولی مشکل اینجاست که بسیاری از کاربران دوست دارند فایل‌هایشان در گوگل درایو یا دراپ‌باکس ذخیره کنند تا بتوانند آن‌ها را سریعتر و آسان تر و در دیگر پلتفرم ها استفاده کنند. در واقع iBooks نسخه اندروید یا ویندوز ندارد و در فقط برای کاربران آیفون و آیپد قابل استفاده است.

برای این کار راه حل آسانی وجود دارد. وقتی می خواهید یک صفحه وب را ذخیره کنید، گزینه SHARE را انتخاب کرده و در پاپ آپ باز شده، کلید Print را لمس کنید. از اینجا دو راه پیش رو دارید اگر از تاچ سه بعدی استفاده می کنید. thumbnails را آرام فشار دهید تا پیش نمایش صفحه برای شما نمایش داده شود. سپس برای نمایش نسخه کامل انگشت خود را بیشتر روی کلید مذکور فشار دهید. اگر گوشی شما قابلیت ۳D touch را ندارد با استفاده از انگشت روی صفحه مورد نظر زوم کنید.

تبدیل یادداشت‌ها و صفحات وب به PDF

حالا پنجره ای دیگر ظاهر می شود که باید از بین برنامه های پیشنهادی یکی را انتخاب کرده و فایل خود را در ان ذخیره کنید. این قابلیت تبدیل پی دی اف برای هر صفحه ای که داری Print در صفحه share است جواب می دهد.
تبدیل یادداشت‌ها و صفحات وب به PDF

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *