احتمال ساخت فصل ۶ فرار از زندان وجود دارد

پخش فصل پنجم سریال جذاب فرار از زندان Prison Break در آمریکا به پایان رسیده ولی ظاهراً داستان فرارهای مایکل تمام شدنی نیست و خبر احتمال ساخت فصل ۶ فرار از زندان به گوش می رسد.

دانا والدن، مدیر شبکه فاکس به تازگی گفته که مسلماً عوامل سریال به ساخت قسمت های بیشتر فکر می‌کنند و کمی بعد نیط دان ویلموت Vaun Wilmott مدیر برنامه های Prison Break اعلام کرده که آن‌ها در فکر ساخت فصل ششم هستند.

او به TVLine گفته:«این فصل، فصل زیبایی بود، ۹ قسمت دیدنی؛ اگر بتوانیم به خط داستانی جدیدی برسیم مطمئنم گروه دوباره دور هم جمع می شوند. ایده هایی وجود دارد. تجدید دیدار با عوامل برای من خیلی لذت بخش بود. مایکل و لینکلن در قسمت ۴ همدیگر را بغل کردند، سارا در قسمت ۷ به داد مایکل رسید و قسمت ۹ هم که مثل همیشه در مورد نبوغ مایکل بود.»

او همچنین از مشکلاتی که باعث ۹ قسمت شدن این فصل وجود داشت، خبر داد:«ما زمان بیشتری به سوکره و یا سارا و مایکل گذرانیدم، فیلنامه برای ۱۰ قسمت تنظیم شده بود و ۹ قسمتی شدن آن فداکاری بود. ساخت دوباره این سریال نیاز به انعطاف پذیری داشت. چیزهای غیر لازم را از خط کلی داستان حذف کردیم. پس وقتی پل اسکورینگ ایده جدیدی داشته باشد باید منتظر فصل جدیدی از این سریال باشیم.»

Digitalspy

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *