چگونه نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز را بیابیم؟

 چگونه نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز را بیابیم؟

این احتمال وجود دارد که در برخی شرایط سوپرسل یا همان پشتیبانی بازی کلش اف کلنز از شما بخواهد تا نام دهکده (Village Name) یا تک اکانت (Village Tag) را برای آن‌ها ارسال کنید. در این مقاله نحوه پیدا کردن نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز را برای شما شرح خواهیم داد. با ما همراه شوید

زمانی که شما با سوپرسل کلش اف کلنز ارتباط برقرار می‌کنید و از آن‌ها درخواستی دارید، برای اثبات هویت خود باید برخی از مشخصات اکاننتان را در اختیارشان قرار دهید. برای مثال ممکن است در تلاش باشید تا اکانت حذف شده کلش اف کلنز خود را بازیابی کنید!

برای پیدا کردن نام دهکده یا همان Village Name باید مراحل زیر را طی کنید:

بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.

وارد اکانتی شوید که قصد دارد نام آن را بیابید.

در گوشه سمات چپ و بالای صفحه یک نوار آبی وجود دارد. در بخش فوقانی این نوار، نام دهکده شما نمایش داده شده است.

اما برای پیدا کردن تک دهکده (Village Tag) کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.

وارد اکانتی شوید که قصد دارد نام آن را بیابید.

در گوشه سمات چپ و بالای صفحه یک نوار آبی وجود دارد. در کنار این نوار یک ستاره آبی با عددی درون آن نمایش داده شده است. این عدد را لمس کنید.

مشاهده خواهید کرد که پنجره پاپ آپی با تب My Profile نمایان می‌شود. در گوشه سمت چپ و بالای این پنجره نام دهکده شما و درست در زیر آن تک دهکده (Village Tag) نمایان است.

اکیدا توصیه می‌کنیم که نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز را همواره در گوشه‌ای یادداشت کنید یا به هر شکل دیگری که فکر می‌کنید بهتر است، آن را به خاطر داشته باشید. در برخی شرایط ارائه این دو عامل اهمیت به سزایی برخوردار دارد. دقت داشته باشید که حتما تک دهکده خود را ذخیره کنید و فقط به نام آن اکتفا نکنید، چرا که ممکن است هکری اکانت شما را هک کند و سپس نام دهکده شما را تغییر دهد. در این شرایط حتما باید تک دهکده (Village Tag) خود را برای سوپرسل ارسال کنید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “ چگونه نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز را بیابیم؟

  1. صادق

    یک نفر اکانت من را هک کرده است و از قبیله خارج شد . چون تازه واردم شماره تگ پروفایلم رو یادداشت نکردم و از شما درخواست دارم که بهم بگویید چگونه میتوانم دوباره فقط شماره تگ پروفایلم رو پیدا کنم در ضمن جی میلم هم هک شده است.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *