اولین تصویر رسمی از لباس جدید فلش در فصل پنجم منتشر شد

سایت خبری Comic-Con Trailer، اعلام کرد که بری آلن (Barry Allen) لباس جدیدی در فصل پنجم The Flash خواهد داشت اما شبکه CW احتمالا انتظار نداشت تصاویر لو رفته از فیلم‌برداری، این هفته سر و صدا به پا کند برای همین آخر هفته را با انتشار اولین تصویر رسمی از لباس جدید فلش به پایان رساند. و این لباس، یکی از دقیق‌ترین لباس‌های فلش است که در لایو‌اکشن دیده‌ایم. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

لباس جدید فلش ورژن مقاوم‌تری از لباس قبلی است، در حالی که پارچه متفاوتی در آن بکار رفته و زیبایی لباس چرم Arrow را دارد. این لباس رنگ‌‌هایی دارد که بیشتر انعکاس دهنده رقیبان کتاب کمیک فلش هستند. شاید خود لباس پارادوکس داشته باشد چون نورا آلن، دختری از آینده، آن را به بری داده است. آن حتی مثل کمیک‌ها، از حلقه فلش بیرون می‌آید.

این تبلیغ حاکی از این است که فصل پنجم فلش روز پنجشنبه، ۹ اکتبر روی آنتن می‌رود. با اینکه والی وست از سریال رفته، رالف دیبنی/ Elongated Man در فصل پنجم ثابت بازی می‌کند. این یعنی او دوباره کشته نمی‌شود. دیگر بازیگرانی که به سریال باز می‌گردند عبارتند از: کاندیس پتون (Candice Patton)، کارلوس والدز (Carlos Valdes)، دنیل پانابیکر (Danielle Panabaker)، دنیل نیکولت (Danielle Nicolet)، تام کاوانا (Tom Cavanagh)، جس ال مارتین (Jesse L. Martin) و البته گرنت گاستین (Grant Gustin) در نقش بری آلن/ فلش.

ComingSoon
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *